mobile
REKLAMA

Przedpremiera spektaklu „Telewizja kłamie”

To ostatnia szansa by odebrać darmową wejściówkę na przedpremierowy spektakl teatralno-kabaretowy z udziałem znanych aktorów. Ostatnich 70 wejściówek zostanie wydanych w poniedziałek 11 lutego w godzinach 14-15 w Urzędzie Dzielnicy Wola przy ul. Żelaznej 99.

Aneta Kądzielska
Przedpremiera spektaklu „Telewizja kłamie”

Spektakl „Telewizja kłamie” odbędzie się 11 lutego o godzinie 19 w hali „Koło” przy ul. Obozowej 60. W sztuce autorstwa Michała Paszczyka z kabaretu Paranienormalni wystąpią m.in. Tamara Arciuch, Bartek Kasprzykowski, Bartosz Opania i Adam Fidusiewicz. Aktorzy wcielą się w role znanych prezenterów telewizyjnych. Pokażą to, co dzieje się na oczach telewidza, jak również życie w studiu telewizyjnym toczące się poza zasięgiem kamer.

Widzowie będą mieli swój udział w spektaklu wybierając w odpowiednim momencie stację telewizyjną : TVN, TVP, Polsat i TV Trwam. Tamara Arciuch wystąpi jako Ania Lawendowska, Adam Fidusiewicz jako Krzysztof Wybisz, Bartek Kasprzykowski jako Maciej Dobor, Bartosz Opania jako ojciec Tadeusz. Na scenie pojawią się też Krzysztof Zniemiec, Tomasz Karmel i Marcin Prochop.

Przedstawienie przeznaczone jest dla widzów powyżej 16 lat. Liczba miejsc jest ograniczona, wejście będzie możliwe tylko w nieodpłatnymi wejściówkami. Każda osoba może odebrać 2 wejściówki.

Źródło: Urząd Dzielnicy Wola m.st. Warszawy

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda