mobile
REKLAMA

Przekoty z Warszawskiej Szkoły Reklamy – wystawa

Przekoty to nie żadne baśniowe zwierzęta, tylko zdolni studenci Warszawskiej Szkoły Reklamy. Ich prace można oglądać na wystawie pt. „Śladami Przekota”, która mieści się w Centrum Kreatywności Targowa. Fotografie, grafiki, rysunki to tylko niektóre środki wyrazu wykorzystane przez młodych twórców.

Andrzej Łukasiak
Przekoty z Warszawskiej Szkoły Reklamy –  wystawa

Otaczająca nas zewsząd reklama nie musi zawsze przybierać nachalnej i ordynarnej formy. Zdarzają się przykłady, które z czystym sumieniem możemy określić mianem sztuki. Jeśli ktoś chciałby zobaczyć, jak wspaniałe i interesujące formy może przybrać reklama, zdecydowanie powinien odwiedzić Centrum Kreatywności Targowa.

Aktualnie można tam podziwiać prace studentów Warszawskiej Szkoły Reklamy z semestru jesienno-zimowego 2017/2018. Młodzi twórcy, wykorzystując bardzo różnorodne środki przekazu, stworzyli niesamowite dzieła, które zapewniają wspaniałe doznania wizualne wszystkim odwiedzającym wystawę.

Jest ona częścią cyklu, który służy prezentowaniu osiągnięć i zdolności studentów WSR. W tym roku wystawa skupiała się wokół twórczości absolwenta szkoły Daniela Szwejkowskiego, scenarzysty, reżysera reklam i teledysków, który zajmuje się również grafiką komputerową.

Prace studentów można podziwiać do 10 kwietnia od poniedziałku do niedzieli w godzinach 7:00 - 21:00.

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda