mobile

Rekiny znów na Bemowie

W najbliższa sobotę drużyna futbolu amerykańskiego Warsaw Sharks znów zagra na boisku OSIR Bemowo.

Informacja prasowa/ fot. Piotr Piekut/Interception
Rekiny znów na Bemowie

Już w najbliższa sobotę football amerykański powróci do Warszawy. Warsaw Sharks, reprezentant Warszawy w Lidze Futbolu Amerykańskiego, rozegra kolejny mecz obecnego sezonu z Olsztyn Lakers. W poprzednim spotkaniu po wyrównanym meczu warszawianie pokonali olsztynian 24:17.

Nadchodzący mecz jest już piątym spotkaniem, które Sharks rozegrają w tym sezonie. W poprzednich czterech meczach, poza zwycięstwem nad Olsztynem, Rekiny pokonały Toruń Angels 32:0, oraz odnotowały dwie porażki z Kraków Kings 20:35 oraz Seahawks Gdynia 0:41. Mecz z Lakers będzie okazją do zmiany stosunku wygranych i porażek na bardziej korzystny, a również pokazaniem się korzystnym świetle po ostatnich przegranych.

- Skupiamy się na nadchodzącym spotkaniu. Teraz ten mecz jest najważniejszy – mówi Osman Sulkiewicz, prezes Warsaw Sharks.

Rekiny w sobotę wystąpią we wzmocnionym składzie, do którego powracają po kontuzjach Mateusz Gołość i Adam Dobkowski, obaj stanowiący o sile obrony warszawiaków.

Do spotkania również gotowi są Olsztyn Lakers. Drużyna ta poniosła ostatnio dwie porażki i bardzo chciałaby odbić się od dna w nadchodzącym meczu.

- Jesteśmy gotowi na ten mecz, tak jak na każdy inny. Poprzednia dwie porażki są już za nami i już nic nie możemy z nimi zrobić. Teraz zagramy z innym przeciwnikiem i na nich się skupiamy. Jesteśmy gotowi na trudny mecz z Rekinami – mówi rozgrywający Jeziorowców Luke Zetazate, który w poprzednim sezonie grał w warszawie.

Poza meczem w sobotę na OSIR Bemowo przy ul. Obrońców Tobruku, na kibiców będzie czekać mnóstwo innych atrakcji, miedzy innymi występ grupy tanecznej Gun Shot. Poczatek spotkania już o 15.00.

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda