mobile
REKLAMA

Rolkarze i wrotkarze ponownie wyjadą na ulice Warszawy

Jutro na ulice stolicy ponownie opanują fani rolek i wrotek. Tym razem uczestnicy Nightskating Warszawa przejadą 31 km. Będzie można ich spotkać na ulicach Śródmieścia, Mokotowa, Ursynowa i Wilanowa

 

NKK
Rolkarze i wrotkarze ponownie wyjadą na ulice Warszawy

Na osiem wieczorno-nocnych przejazdów w ramach Nightskating Warszawa tylko jeden został określony na trzeci poziom trudności. Ten przejazd odbędzie się już jutro. Rolkarze i wrotkarze przejadą 31 km na tasie, na której nie zabraknie zakrętów, zjazdów i długich podjazdów.

Którędy pojadą rolkarze i wrotkarze?

Zbiórka uczestników zaplanowana została na godz. 19.30 przed pomnikiem Mikołaja Kopernika na Trakcie Królewskim. Rolkarze i wrotkarze wystartują o godz. 20.30. Trasa będzie przebiegała ulicami: Nowy Świat, przez rondo de Gaulle’a, Alejami Jerozolimskimi przez ronda Dmowskiego, Czterdziestolatka i plac Zawiszy, Grójecką, przez plac Narutowicza, Wawelską, Trasą Łazienkowską, Solec, Czerniakowską, aleją Witosa i aleją Sikorskiego, Doliną Służewiecką, aleją Rodowicza „Anody”, Rosoła, Branickiego, Przyczółkową, Wiertniczą, Powsińską, Czerniakowską, Gagarina, Belwederską, Alejami Ujazdowskimi, przez plac Trzech Krzyży, Nowy Świat, przez rondo de Gaulle’a przed pomnik Mikołaja Kopernika.

Przejazd spowoduje utrudnienia w ruchu. Możliwe są czasowe, odcinkowe wstrzymanie ruchu na drogach.

 

fot. FB Nightskaiting

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda