mobile

Rozpoznajesz tego mężczyznę?

Wolscy policjanci prowadzą postępowanie dotyczące krótkotrwałego zaboru pojazdu. Kamery monitoringu utrwaliły wizerunek mężczyzny mogącego mieć związek ze zdarzeniem. Każdy, kto rozpoznaje mężczyznę lub posiada informację na temat tego zdarzenia, proszony jest o kontakt telefoniczny bądź osobisty z policjantami z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu w siedzibie jednostki przy ulicy Żytniej 36.

inf. prasowa
Rozpoznajesz tego mężczyznę?

Policjanci z wolskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu prowadzą postępowanie dotyczące zaboru w celu krótkotrwałego użycia pojazdu marki nissan o wartości ok. 80 tysięcy zł. Do zdarzenia doszło na początku czerwca br. przy ul. Zawiszy. Nr sprawy KRP-WM-I-4211/20.

Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek mężczyzny mogącego mieć związek ze zdarzeniem. Jest to mężczyzna szczupłej budowy ciała, włosy krótkie kolor jasny, ubrany w bluzę, kurtkę koloru czarnego, niebieskie dżinsy, białe buty sportowe.

Każdy, kto rozpoznaje go lub posiada informację na temat tego zdarzenia, proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami prowadzącymi sprawę w siedzibie jednostki przy ulicy Żytniej 36. Informacje można przekazać także telefonując pod numer 47 723 94-50, 47 723 61-38 lub w formie elektronicznej pisząc na adres: oficer.prasowy.krp4@ksp.policja.gov.pl.

 

 

Źródło: Komenda Stołeczna Policji

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda