mobile
REKLAMA

Rozwiązanie konkursu - wygraj książkę wydawnictw IS PAN pt. "Petrus Wilhelmi de Grudencz i muzyka Europy Środkowej XV wieku"

Znamy już zwycięzców!

Redakcja
Rozwiązanie konkursu - wygraj książkę wydawnictw IS PAN pt. "Petrus Wilhelmi de Grudencz i muzyka Europy Środkowej XV wieku"

Miło nam ogłosić, że książkę wydawnictw IS PAN pt. "Petrus Wilhelmi de Grudencz i muzyka Europy Środkowej XV wieku" wygrywają:

pan Peter Lunga, który napisał komentarz: "Petrus Wilhelmi de Grudencz i muzyka Europy Środkowej XV wieku" - już sam tytuł okazał się być intrygujący, dlatego zanim polajkowałem i udostępniłem post postanowiłem przeczytać coś więcej o tym mało znanym mieszkańcu Grudziądza. Cóż niewiele można o nim przeczytać ale tym mocniej zaciekawiła mnie pozycja zaprezentowana w Informatorze.... Z racji historycznych pasji od dziecka poszukuję takich smaczków.... i faktem jest że ta fascynacja pomogła mi podczas matury, gdyż standardowe (podręcznikowe) informacje mogłem uzupełnić kilkoma ciekawostkami i wyszło znakomicie.... Ale w sumie dawno nie czytałem ciekawej biografii o kimś kogo w zasadzie nie znam (co rzadkie) i o kim nie słyszałem do tej chwili, dlatego poproszę o biografię a ja już będę wiedział co z nią zrobić.

i pani Lidia An, która napisała: Panowie wygrali z Albanią po ciężkiej walce a ja tu postanowiłam zawalczyć o ciekawą lekturę. Zafascynował mnie w tej książce bohater z Grudziądza. Z racji studiów w Toruniu poznałam wiele osób z Grudziądza, w szczególności mojego męża Jurasa ale przyznam że do tego artykułu nie był mi znany Petrus Wilhelmi de Grudencz. Ot i taka niespodzianka którą chętnie przekuję w okazję poszerzenia horyzontów. Pozdrawiam :)

Gratulujemy i prosimy o kontakt na adres redakcja@informator-stolicy.pl

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda