mobile
REKLAMA

Rusza zimowa Wyprzedaż Garażowa w Wilanowie

Mieszkańcy Wilanowa będą mieli okazję na poszukiwanie wyjątkowych skarbów podczas Zimowej Wyprzedaży Garażowej, która odbędzie się jutro na parkingu podziemnym, pod budynkiem Urzędu Dzielnicy Wilanów. Akcje takie to nie nowość w tej dzielnicy i cieszą dużą popularnością - Zainteresowanie jest bardzo duże. Widać to po liczbie uczestników, którzy się wystawiają, jak i tych, którzy przychodzą na garażówkę coś kupi – mówią nam organizatorzy.

Daria Skorbiłowicz
Rusza zimowa Wyprzedaż Garażowa w Wilanowie

Jutro w Wilanowie prawdziwa gratka dla „odkrywców” skarbów, czyli kolejna wyprzedaż garażowa. Jak podkreślają w rozmowie z nami organizatorzy wydarzenia, poprzednie edycje cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. - Ostatnia garażówka, która odbywała się w październiku, cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem. W tej, jak i w poprzedniej edycji zgłoszeń było ponad setka, ze względów organizacyjnych jesteśmy w stanie przyjąć ich trochę ponad 80 – zaznaczają organizatorzy.

Co można więc znaleźć na takiej wyprzedaży? Organizatorzy rzucają światło na różnorodność oferty: - W trakcie ostatniej wyprzedaży garażowej można było znaleźć przeróżne przedmioty. W większości są to rozmaite zabawki dla różnych grup wiekowych, odzież dziecięca oraz damska, książki, domowe bibeloty, a także skarby ze strychów i piwnic. Na garażówce można upolować niepowtarzalne, retro przedmioty. Często ludzie sprzedają rzeczy w naprawdę świetnym stanie w bardzo dobrych cenach.

Zimowa Wyprzedaż Garażowa na Wilanowie to nie tylko okazja do znalezienia unikalnych przedmiotów, ale również doskonała okazja do integracji społeczności lokalnej. Organizatorzy zachęcają do udziału nie tylko mieszkańców, ale również zapraszają do wspólnego przeżywania fantastycznej atmosfery. Jak mówią - Przygotujcie się na prawdziwe perełki, bo nasze sąsiedztwo skrywa niejedną niespodziankę! Bądźcie gotowi na zakupy, rozmowy i wspólne przeżywanie fantastycznej atmosfery! Zapraszajcie sąsiadów, przyjaciół i rodzinę! Niech nasza wyprzedaż stanie się wyjątkowym wydarzeniem!

Zimowa Wyprzedaż Garażowa na Wilanowie obiecuje być nie tylko miejscem znalezienia ciekawych przedmiotów, ale także doskonałą okazją do spotkania się i integracji lokalnej społeczności. 

 

fot. pixbay

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda