mobile
REKLAMA

Ruszają Targi Śniadaniowe na Woli

 - Już w połowie kwietnia na Woli startują lokalne targi śniadaniowe, które będą realizowane w ramach budżetu obywatelskiego. Niedzielne wydarzenia będą znakomitą okazją do spędzenia czasu na świeżym powietrzu i spróbowania wyśmienitych dań - zachęcają władze Dzielnicy Wola

oprac. IS
Ruszają Targi Śniadaniowe na Woli

- Zapraszamy na cykl targów śniadaniowych, które startują już w niedzielę 14 kwietnia i będą odbywać się co 2 tygodnie aż do końca października – mówi Krzysztof Strzałkowski, burmistrz Woli. – Takie imprezy to połączenie pysznego z pożytecznym, bo z jednej strony można skosztować znakomitych dań z różnych stron świata, a z drugiej spędzić miło czas z rodziną, przyjaciółmi i sąsiadami. A to wszystko w otoczeniu zieleni naszych pięknych parków – dodaje.  

Tragi będą odbywały sie naprzemiennie w Parku Moczydło oraz w Parku Sowińskiego w godzinach 10-16. 

Na mieszkańców będą czekały strefy gasronomiczna, animacji dla najmłodszych czy strefa relaksu. W strefie gastronomicznej znajdzie się od 10 do 20 stanowisk oferujących dania gotowe, nie zabraknie dań wegetariańskich czy wegańskich, zdrowych produktów i napojów.

– Wspólne śniadania to znakomity pretekst, aby zacząć aktywnie dzień - mówi Anna Rudziak - Tałałaj,  Radna Dzielnicy Wola.  Nie zabraknie jednak elementów edukacyjnych. - Podczas śniadań zaplanowano 8 spotkań, podczas których doświadczeni szefowie kuchni opowiedzą o porannych posiłkach w różnych kulturach - mówi Blanka Zienkiewicz, Radna Dzielnicy Wola.  

Fot. UD Wola

 

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda