mobile
REKLAMA

Seria ataków nożowników

Kronika kryminalna stołecznej policji w ostatnich dniach rozgrzana jest do czerwoności. Usiłował zabić trzyosobową rodzinę, zasztyletował partnerkę – to informacje tylko z ostatnich dwóch dni.

oprac. NKK
Seria ataków nożowników

Do jednego z hostelowych pokoi w Łomiankach wdarł się 35-letni mężczyzna i zaatakował nożem trzyosobową rodzinę. Na miejscu pojawiła się dość szybko policja, której udało się obezwładnić napastnika. - Matka z synem z ranami kłutymi zostali przetransportowani do szpitala, gdzie została im udzielona pomoc lekarska – relacjonuje podinsp. Ewelina Gromek-Oćwieja. Jak się okazało 35-latek był poszukiwany wcześniej przez prokuraturę w celu ustalenia miejsca pobytu.

Mężczyzna usłyszał zarzut naruszenia miru domowego i usiłowania zabójstwa - Dodatkowo odpowie jeszcze za naruszenie nietykalności cielesnej ojca i syna, których zaatakował, bijąc i dusząc ojca. Sąd Rejonowy dla Warszawy-Żoliborza przychylił się do wniosku prokuratora i zastosował wobec mężczyzny najsurowszy środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania – wyjaśnia podinsp. Ewelina Gromek-Oćwieja.

Do większego dramatu doszło w walentynki na warszawskiej Białołęce. Tam 40-latek miał zasztyletować swoją partnerkę. Następnie podjął próbę samobójczą. Kobiety nie udało się uratować.

 

 

fot. pixbay

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda