„Siata dla mamy, taty i małolata”
Już jutro odbędzie się niezwykłe sportowe wydarzenie dla osób w każdym wieku. MOS nr 6 oraz UMKS MOS Wola Warszawa organizują otwartą imprezę „Siata dla mamy, taty i małolata”. To pierwszy z czterech zaplanowanych treningów połączonych z zabawą.
„Siata dla mamy, taty i małolata” to cykl wspólnych zabaw sportowych, ze szczególnym naciskiem na siatkówkę, które odbywały się będą na otwartych boiskach przy ul. Rogalińskiej 2. Pierwsza z nich odbędzie się już w sobotę, w godz. 9:00-14:00.
Na co mogą liczyć całe rodziny, chcące wziąć udział w wydarzeniu? Atrakcji jest dużo:
- Turniej siatkówki plażowej,
- Turniej „siatkarskie rugby”,
- Turniej mini piłki siatkowej,
- Nauka profesjonalnej rozgrzewki,
- Testy i treningi motoryczne,
- Różne gry i zabawy, m.in.: workowe szaleństwo, wyścigi sztafet, celny jak sypacz, szybki jak libero,
- Konkursy z nagrodami.
Na boiskach III Liceum Ogólnokształcącego im. gen. Józefa Sowińskiego pojawią się doświadczeni trenerzy od lat pracujący w MOS Wola tj. Krzysztof Wójcik, Łukasz Drzewiecki, Miłosz Raba czy Grzegorz Pacholczak.
Kolejne treningi zaplanowano na 28 maja oraz 11 i 12 czerwca. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Nie ma też limitu wiekowego, co oznacza, że na Rogalińskiej może pojawić się każdy, do czego serdecznie zachęcamy!
Graf. MOS Wola


























![[KONKURS] Spektakl „Łóżko pełne cudzoziemców” wygraj podwójną wejściówk](/uploads/artykuly/zdjecie/k_280x150/de36eece13fc94e0c677ebed3b2ce3c624df7390.jpeg)
![[Rozwiązanie konkursu] Spektakl „Palce lizać, czyli wybuchowy deser!” wygraj podwójną wejściówkę](/uploads/artykuly/zdjecie/k_280x150/9a9ade467e3101cfee574fe7e9f64ccbb6e4f37a.jpeg)
![[Rozwiązanie konkursu] Spektakl „Boeing Boeing” wygraj podwójną wejściówkę](/uploads/artykuly/zdjecie/k_280x150/09a4c61fd414f1d3470693c0fdb08d61cef10a4f.jpeg)
![[KONKURS] Spektakl „Palce lizać, czyli wybuchowy deser!” wygraj podwójną wejściówkę](/uploads/artykuly/zdjecie/k_280x150/80385c1480a1c78a6dcd72d5abf6fadfdcbcae49.jpeg)















