mobile

Siatkarskie derby Warszawy na Ursynowie

W najbliższą sobotę, 25 stycznia rozegrane zostaną kolejne derby stolicy. Tym razem siatkarze KS Metro Warszawa zmierzą się w hali sportowej przy ul. Dereniowej z MOS Wola Warszawa.

Marcin Kalicki
Siatkarskie derby Warszawy na Ursynowie

Po czternastu rozegranych meczach drużyna z Woli zgromadziła dwadzieścia jeden punktów - tyle samo co trzecia Legia Warszawa i czwarte UKS Centrum Augustów. Podopieczni trenera Krzysztofa Wójcika w ostatni weekend rozegrali dwa spotkania. W sobotę ulegli w derbach Warszawy "Wojskowym" 2:3, zaś w niedzielę w meczu rozegranym awansem pokonali na wyjeździe SMS PZPS II Spała 3:0.

Siatkarze KS Metro natomiast 18 stycznia odnieśli pierwsze zwycięstwo w tym roku. Po porażkach na własnym parkiecie z Legią i w meczu wyjazdowym z SMS PZPS II Spała w ostatnią sobotę zawodnicy z Ursynowa pokonali w Olsztynie miejscowy AZS UWM. Obydwie drużyny walczą o awans do najlepszej czwórki sezonu zasadniczego, która zagra w fazie play-off walczącej o awans do I ligi.

- Liczymy na kolejne punkty w sobotnim meczu z Metrem o godz. 17:00 na Dereniowej. Mam nadzieję, że pokażemy tam najlepszą siatkówkę i przywieziemy na Wolę trzy punkty. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców - zachęca Dominik Teklak.

My także zapraszamy już w najbliższą sobotę na rozgrywane na Ursynowie siatkarskie derby Warszawy.

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda