Siódma wygrana juniorów MOS Wola. „Wykonaliśmy swoje zadanie”

Od zwycięstwa do zwycięstwa kroczą siatkarze UMKS MOS Wola Tramwaje Warszawskie w tegorocznych rozgrywkach Mazowieckiej I Ligi Juniorów. Tym razem stołeczny zespół przywiózł trzy punkty z Siedlec.

Siatkarze wolskiego klubu nie zwalniają tempa. W dotychczasowych spotkaniach stracili zaledwie cztery sety i z kompletem punktów przewodzą ligowej tabeli. Po wygranych z RCS Czarnymi Radom, dwoma drużynami MKS MDK Warszawa, KS Metro Family II Warszawa oraz dwukrotnie z kolegami z drugiej drużyny MOS-u wczoraj podopieczni trenera Tomasza Kellera pokonali PSG KPS Siedlce ulegając rywalom jedynie w pierwszym secie.

Wykonaliśmy swoje zadanie. Mimo tego, że mecz nie do końca przebiegł po naszej myśli, zabieramy ze sobą trzy punkty. Patrzymy na te dobre akcje, wyciągamy wnioski z błędów i walczymy dalej – powiedział po meczu Bruno Bukowski, przyjmujący wolskiego klubu.

PSG KPS Siedlce - MOS Wola I Warszawa 1:3 (25:23, 17:25, 21:25, 12:25)

Stołeczny zespół wystąpił w składzie: Mateusz Taczała, Adam Rajchelt, Bartosz Tomal, Marcin Duda, Bruno Bukowski, Filip Szlachcikowski, Kacper Roszkowski, Eryk Winkler, Mateusz Szulborski, Gabriel Cieślik.

Do końca sezonu siatkarze z Woli rozegrają jeszcze siedem spotkań. Rywalami zespołu z Rogalińskiej będą: KS Metro Family Warszawa (dwukrotnie), KS Metro Family II Warszawa (u siebie), RCS Czarni Radom (na wyjeździe), MKS MDK I Warszawa (u siebie), MKS MDK II Warszawa (na wyjeździe) i PSD KPS Siedlce (u siebie).

Już we wtorek, 24 października kibiców stołecznej siatkówki czeka duża dawka emocji. W hali sportowej przy ul. Rogalińskiej 2 zmierzą się ze sobą niepokonane dotychczas UMKS MOS Wola Tramwaje Warszawskie i KS Metro Family I Warszawa. Początek meczu o godz. 19:15.