mobile
REKLAMA

Soczewki progresywne – muszą być dopasowane

Jeśli cenisz sobie wygodę ale, ze względu na wiek, wzrok odmawia Ci posłuszeństwa i zmusza Cię do noszenia kilku par okularów, warto poważnie się zastanowić nad okularami z soczewkami progresywnymi. To pierwszy krok do lepszego i wygodniejszego życia. 

TAGI
Soczewki progresywne – muszą być dopasowane

Artykuł sponsorowany

Soczewka progresywna (tzw. wieloogniskowa) jest to soczewka dedykowana dla osób o fizjologicznych zmianach oka, następujących często po 40 roku życia. Dzięki temu rodzajowi soczewek możliwa jest jednoczesna korekcja widzenia, zarówno dali jak i bliży jednocześnie. Jest to możliwe dzięki specjalnej budowie soczewek, która płynnie zmienia moc korekcyjną na swojej powierzchni, pozwalając użytkownikowi widzieć ostro zarówno na dużą odległość, jak i z bliska, a nawet na odległości pośrednie. Co ważne, tego typu soczewki muszą być specjalnie dopasowane pod indywidualną wadę wzroku użytkownika, w związku z tym nie jest możliwe zakupienie dobrych okularów progresywnych, bez profesjonalnego badania wzroku.

Soczewka „szyta na miarę”

Chcąc mieć pewność, że nowe okulary będą w pełni odpowiadały naszym potrzebom, musimy udać się do profesjonalnego salonu optycznego. Oprócz wspomnianego badania, należy przekazać optykowi  wszelkie informacje dotyczące naszego stylu życia (np. czy często korzystamy z komputera lub samochodu),  a także trybu pracy co pozwoli dobrać soczewki specjalnie dla nas dedykowane.

 

Optyk Golden Eye

ul. Św. Bonifacego 68

tel. (22) 253 00 90

Poradnia Okulistyczna – Golden Eye

Tel. 695-643-444

 

Znajdziecie nas również na facebooku Optyk Golden Eye Kobyłka

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda