Sparta i Atena z Pucharem Burmistrza Woli. UMKS MOS Wola na drugim miejscu

Stołeczne kluby zdominowały Turniej o Puchar Burmistrza Woli. Triumfatorkami zawodów zostały drużyny MUKS Sparta Warszawa w kategorii młodziczek oraz UKS Atena Warszawa wśród kadetek. Na drugim stopniu podium w obydwu kategoriach stanęły zawodniczki UMKS MOS Wola Warszawa.

Dzisiejsze mecze zdecydowały o ostatecznych miejscach. W rywalizacji młodziczek siatkarki UMKS MOS Wola Warszawa w meczu o pierwsze miejsce uległy innej stołecznej drużynie – MUKS Sparcie Warszawa 0:2 (16:25, 22:25). Trzecie miejsce wywalczyła LTS Legionovia Legionowo, która pokonała Kadrę Województwa Kujawsko-Pomorskiego 2:0 (25:7, 25:17).

10. KS Saska Warszawa

W kategorii kadetek rywalizację na Woli wygrały siatkarki UKS Ateny Warszawa. Na drugim stopniu podium stanęły gospodynie – UMKS MOS Wola Warszawa, zaś trzecią pozycję zajęły zawodniczki KS Pałac Bydgoszcz.

Klasyfikacja końcowa – kadetki:

1. UKS Atena Warszawa

3. KS Pałac Bydgoszcz

4. MUKS Sparta Warszawa

5. UMKS MOS Wola II Warszawa

6. UKS SMS Wybicki Kielce

Pamiątkowe medale i puchary wręczały była reprezentantka Polski Małgorzata Glinka-Mogentale oraz trenerka złotych medalistek tegorocznych Mistrzostw Polski Młodziczek – Agnieszka Szewczyk.

Zapraszamy na fotorelację z turnieju redaktora Marcina Kalickiego.