mobile
REKLAMA

Sport Management Academy, czyli najlepszy start do biznesowego świata sportu!

Studenckie Koło Naukowe Zarządzania w Sporcie SGH zaprasza na ósmą już edycję Sport Management Academy – projektu szkolącego przyszłe elity zarządzania.

Informacja prasowa
Sport Management Academy, czyli najlepszy start do biznesowego świata sportu!

SMA to dwudniowy cykl wykładów i warsztatów on-line, prowadzonych przez profesjonalistów związanych od lat z biznesem w sporcie. Projekt kładzie nacisk na zdobycie praktycznego doświadczenia w branży sportowej, co na obecnym etapie rozwoju tej dziedziny w Polsce jest dość utrudnione.

Pierwszego dnia (20.04) swoją wiedzą podzielą się z uczestnikami:
(16:30) Michał Rynkowski – prawnik, doktor nauk prawnych, od 2017 dyrektor Polskiej Agencji Antydopingowej (POLADA). Udzieli wywiadu pod tytułem „Doping zaczyna się na studiach. Odważna teoria czy rzeczywistość?”

(18:00) Paulina Wójtowicz – Sport Marketing Manager obecnie najbardziej rozpoznawanej tenisistki polskiej – Igi Świątek. Poprowadzi dla nas warsztat i Q&A o tajnikach pracy menadżera sportowego.

(19:30) Tomasz Redwan – Ekspert, menedżer marketingu sportowego i sponsoringu. Właściciel agencji Redwan Sport Marketing.Wykład będzie poświęcony sponsoringowi sportowemu.

 

Drugi dzień (21.04) równie ciekawych wywiadów udzielą:
(16:30) Zbigniew Dziubiński – Profesor Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, autor książki pt. „Socjologia kultury fizycznej”. Prelekcja ma na celu wykazanie przyczyn postaw i zachowań Polaków w dziedzinie sportu powszechnego.
(18:00) Mateusz Brzeźniak – Senior Account Manager w Arskom Sport Brokers – największej polskiej agencji marketingu sportowego. Przedstawi nam perspektywę od kibica do marketera i odpowie na pytanie jak wejść na rynek marketingu sportowego w Polsce.
(19:30) Krzysztof Ignaczak – Polski siatkarz, były reprezentant Polski, prezes Asseco Resovii Rzeszów. Autor magazynu sportowego „Igłą szyte”. Poprowadzi dla nas bardzo ciekawą sesję pytań i odpowiedzi, dotyczącą swoich doświadczeń z branżą sportową w Polsce.

Obecni na naszych prelekcjach będą mieli okazję zdobyć najbardziej fachową wiedzę w zakresie marketingu, sponsoringu oraz zarządzania w branży sportowej. Cykl warsztatów ułatwi zdobycie ciekawych wartościowych kontaktów biznesowych oraz umożliwi niezdecydowanym odkrycie perspektyw zawodowych.

Link do wydarzenia: https://fb.me/e/12biyQ9DA

For. mat. pras. organizatora

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda