mobile
REKLAMA

"Spotkajmy się na Ursynowie" już 28 grudnia

Prezydent Rafał Trzaskowski kontynuuje cykl „Spotkajmy się w Warszawie”. W piątek, 28 lutego, o godz. 18.00, w hali ZOS „Hawajska” (ul. Dereniowa 48) spotka się z mieszkańcami Ursynowa. Będzie to okazja do rozmowy o tym, jak żyje się w dzielnicy, jakie są jej problemy i największe wyzwania.

Redakcja
TAGI
"Spotkajmy się na Ursynowie" już 28 grudnia

Ursynów to druga dzielnica, którą Rafał Trzaskowski odwiedzi w ramach zainaugurowanego w styczniu cyklu „Spotkajmy się w Warszawie”. Prezydent stolicy pojawi się w wybranych, ważnych dla Ursynowa miejscach, gdzie spotka się z przedstawicielami różnych grup społeczności lokalnej. Zapozna się również z planem działań i wyzwaniami, które czekają dzielnicę w 2020 roku.

Kluczowym punktem wizyty jest otwarte spotkanie z mieszkańcami, które odbędzie się w piątek, 28 lutego, o godz. 18.00 w hali ZOS „Hawajska”, przy ul. Dereniowej 48. Będzie to okazja do bezpośredniej rozmowy z prezydentem miasta o rozwoju, przyszłości i wyzwaniach dla Ursynowa.

Dla osób z niepełnosprawnością słuchową zarezerwowane będą specjalne miejsca, dostępne będzie tłumaczenie na język migowy, a także pętla indukcyjna. Hala jest również dostępna dla osób z niepełnosprawnością ruchową.

Zachęcamy, aby na wydarzenie przyjechać komunikacją miejską. W pobliżu znajduje się stacja metra Imielin oraz przystanki autobusowe Miklaszewskiego, gdzie zatrzymują się autobusy linii 136, 148, 179, 185, 192, 195, 503 i 504. W sąsiedztwie hali nie ma większej liczby miejsc parkingowych.

Program „Spotkajmy się w Warszawie” uwzględnia także tzw. „mobilny punkt informacyjny”. Na Ursynowie punkty informacyjne będą do dyspozycji mieszkańców:

w piątek i sobotę, 28-29 lutego, w Dzielnicowym Ośrodku Kultury Ursynów przy ul. Kajakowej 12b – w godz. 12.00-18.00;

w piątek, 28 lutego, w hali ZOS „Hawajska” przy ul. Dereniowej 48 – w godz. 17.00-21.00.

W punktach urzędnicy udzielą informacji m.in. na temat tego, jak składać wnioski o finansowe wsparcie na wymianę starych pieców, kto może skorzystać z programu osłonowego w związku ze zmianą systemu opłat odpadowych, jak poprawnie segregować odpady, czy jak rozwiązać problem związany z kanalizacją.

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda