mobile

Świadomość mam w.... byciu mamą

Kiedy mama może znaleźć czas dla siebie? Jak zdrowo wyrzucić z siebie napięcie i frustrację, a nawet nie dopuścić do ich powstawania? Na te oraz inne pytania odpowiedziała odpowiedziała Marta Jankowska – psychoterapeutka i specjalistka od rozwoju duchowego.

Mateusz Gawlińki
Świadomość mam w.... byciu mamą

Czas mamy dla siebie, tworzenie rodzicielskiego społeczeństwa, czy też odkrycie swojej matczynej roli na nowo, razem z rozwojem dziecka – to tylko kilka zagadnień, które podejmowały panie zgromadzone w Klubie Mam i Tatusiów na Bielanach.

Spotkanie opatrzone było tytułem: Świadome siebie mamy. I bardzo trafnie, bo o świadomym macierzyństwie było naprawdę dużo. Wydarzenie prowadziła Marta Jankowska, doświadczona psychoterapeutka i trenerka rozwoju duchowego.

Rola mamy to opieka nad dzieckiem. Rola dziecka to zabawa, kształtowanie w sobie kreatywności i zdolności do inicjatywy. Pozwól na to, zostaw pociechę na chwilę z innymi dziećmi – tak przekonywała zasłuchane mamy Jankowska.

Następne spotkanie zorganizowane Klubu Mam i Tatusiów (Aleja Zjednoczenia 19) odbędzie się 31 marca o godz. 12:30. Będzie to cykl warsztatów Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały; jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły.

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda