mobile

Święto siatkówki na Rogalińskiej

Już w najbliższą sobotę, 12 stycznia siatkarze MOS Wola Warszawa rozegrają jedno z najważniejszych spotkań w tym sezonie. Rywalem stołecznej ekipy w hali sportowej przy ul. Rogalińskiej 2 będzie drużyna UKS Centrum Augustów.

Marcin Kalicki
Święto siatkówki na Rogalińskiej

Siatkarze MOS-u będą chcieli zrewanżować się za porażkę odniesioną w Augustowie, gdzie po bardzo wyrównanym boju ulegli gospodarzom 2:3 (25:21, 25:16, 16:25, 20:25, 10:15), a także odnieść pierwsze tegoroczne zwycięstwo. Nie będzie oto łatwo, bowiem zawodnicy z Augustowa po weekendowej wygranej z AZS UWM Olsztyn będą chcieli podtrzymać zwycięską passę. Tym bardziej, że jeśli goście wywiozą z Warszawy punkty wyprzedzą w tabeli siatkarzy…MOS Wola.

- Na pewno będzie to ważny mecz. Chcemy zapunktować u siebie i mieć już pewny udział w fazie play-off. Mam nadzieję, że zespół w sobotę będzie już w komplecie i pokażemy dobrą siatkówkę - powiedział Krzysztof Wójcik, trener MOS Wola Warszawa.

Kibice, którzy zawitają do hali sportowej przy ul. Rogalińskiej nie powinni się zawieść. Emocje, piękne akcje, obrony i ataki gwarantowane. Tym bardziej, że walka pomiędzy obydwoma zespołami toczy się o szóste, a może nawet piąte miejsce, które obecnie zajmuje KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski mając tylko jeden punkt więcej niż MOS i dwa oczka więcej niż UKS Centrum Augustów.

Na kogo liczy trener warszawian w tym meczu? - Najbardziej liczę, ze wrócimy do dobrej gry jako zespół. To będzie najważniejsze w tym meczu - mówi szkoleniowiec stołecznej drużyny.

Warto przyjść w sobotnie popołudnie na popularnego "Rogala" i obejrzeć ciekawie zapowiadające się widowisko. Spotkanie rozpocznie się o godz. 17:00. Warto być jednak chwilę wcześniej. Zapraszamy serdecznie.    

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda