mobile

Szli i niszczyli, teraz za to odpowiedzą

Zaalarmowani przez świadka patrolowcy błyskawicznie podjęli interwencję i zatrzymali dwóch mężczyzn. 22 i 23-latek kopali i uderzali w karoserię zaparkowanych przy ulicy Prochowej samochodów. W efekcie uszkodzili 5 pojazdów. Obaj byli pod wpływem alkoholu. W wydziale do walki z przestępczością przeciwko mieniu usłyszeli zarzuty, odpowiedzą za zniszczenie mienia. 23-latek dodatkowo był poszukiwany, ma do odbycia karę roku pozbawienia wolności.

inf. prasowa
Szli i niszczyli, teraz za to odpowiedzą

Około południa patrolowcy usłyszeli w radiostacji komunikat dotyczący mężczyzn, którzy idą chodnikiem wzdłuż ulicy Prochowej i dewastują zaparkowane samochody. Zgłaszający opisał wygląd podejrzanych i kierunek, w jakim się poruszali.

Funkcjonariusze natychmiast zareagowali. Kilka minut później, niedaleko miejsca zdarzenia mundurowi zauważyli opisywanych mężczyzn. 22 i 23-latek byli pod wpływem alkoholu, zostali zatrzymani. Okazało się, że kopali i uderzali w zaparkowane pojazdy i w ten sposób uszkodzili 5 aut. Starszy z mężczyzn był poszukiwany, ma do odbycia karę roku pozbawienia wolności.

Powiadomieni o zdarzeniu właściciele samochodów złożyli zeznania w komendzie. Śledczy z wydziału mienia zebrali materiały procesowe i na ich podstawie przedstawili zatrzymanym zarzuty zniszczenia mienia.

 

 

 

 

nadkom. Joanna Węgrzyniak/ea

Źródło: Komenda Stołeczna Policji

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda