mobile
REKLAMA

Szykuje się najważniejszy mecz sezonu

Już jutro zawodnicy MOS Wola Tramwaje Warszawskie rozegrają mecz 17. kolejki II ligi mężczyzn. Jeśli warszawianie chcą zachować szansę na awans do najlepszej czwórki muszą wygrać sobotnie spotkanie.

Marcin Kalicki
Szykuje się najważniejszy mecz sezonu

Przed stołecznym klubem zostały dwa ostatnie spotkania rundy zasadniczej sezonu 2020/2021. W najbliższy weekend zawodnicy MOS-u pojadą do Augustowa, by rozegrać tam mecz z miejscowym Centrum. To pojedynek szóstej z siódmą drużyną ligi. Jeśli warszawianie odniosą zwycięstwo, a swoje mecze przegrają Camper Wyszków i SMS PZPS II Spała, to siatkarze MOS-u zachowają szansę na awans do najlepszej czwórki. Kluczowa jest wygrana w sobotnim spotkaniu. Jeśli tak się stanie to nawet przy niekorzystnych wynikach w pozostałych meczach MOS Wola uchroni się przed fazą play-out.

– Mecz w Augustowie zapowiada się emocjonująco. Zagramy z sąsiadem z tabeli. W pierwszym meczu byliśmy lepsi. Jeśli teraz uda nam się powtórzyć dobry wynik to zapewnimy sobie spokojne utrzymanie. W ostatnim czasie graliśmy sparingi, w których pokazywaliśmy dobra siatkówkę i z pozytywnym nastawieniem wyruszymy do Augustowa – powiedział Krzysztof Wójcik, trener MOS Wola Tramwaje Warszawskie.

– Szykuje się najważniejszy mecz sezonu dla obu drużyn. Jak to mówią „być albo nie być” z tym, że w tym wypadku obie ekipy wolą „nie być” - w strefie play-out. My oczywiście matematyczne szanse na play-off mamy, ale musimy liczyć na innych. Nie myślimy teraz o tym, chcemy przede wszystkim przywieźć z Augustowa trzy punkty i zapewnić sobie trochę spokoju na najbliższe tygodnie – mówi Grzegorz Pacholczak, kapitan wolskiej drużyny.

Mecz UKS Centrum Augustów – MOS Wola Tramwaje Warszawskie rozegrany zostanie w sobotę, 13 lutego w hali sportowej SP nr 4. Początek spotkania o godz. 18:00.

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda