mobile

Taniec, sztuki walki i teatr, czyli zajęcia "Self DeDance"

Świadomość, ciała, eksplozywność ruchu, równowaga i wyobraźnia – nad tymi aspektami mogli pracować uczestnicy warsztatów ruchowo-tanecznych "Self DeDance".

Mateusz Gawliński/ fot. M.Gawliński
Taniec, sztuki walki i teatr, czyli zajęcia "Self DeDance"

Większość z nas spędza czas siedząc za biurkiem, nie dostarczając organizmowi odpowiedniej porcji ruchu i aktywności fizycznej. Przez to czujemy się gorzej nie tylko fizycznie, ale też psychicznie.

"Self DeDance" to warsztaty łączące taniec ze sztukami walki, teatrem, pracę z ciałem i performance. Jak podkreślają organizatorzy, nie jest to taneczna sztuka walki jak Capoiera, gdzie technikiw wykonywane w rytm muzyki są kulturowym rytuałem.

Warto wspomnieć, że zajęcia są również świetną okazją do pracy nad eksplozywnością ruchu. Co więcej, wzmacnianie mięśni głębokich podczas aktywności, jaką jest "Self DeDance" pozwoli uniknąć kontuzji i zadba o prostą postawę.

To nie jedyna inicjatywa strefy WolnoSłowa. Od początku marca do czerwca będzie można wziąć udział w zajęciach muzycznych, teatralnych, wizualnych i tanecznych. Wszystkie aktywności odbywają się w Stole Powszechnym (przestrzeni warsztatowej Teatru Powszechnego). Po więcej informacji zapraszamy na spotkanie informacyjne, które odbędzie się 7 marca o godz. 19.00 (również w Stole Powszechnym).

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda