mobile

Towarzystwo Edukacyjne Vizja

Szkoły funkcjonujące z ramienia Towarzystwa Edukacyjnego Vizja są placówkami, które od kilku lat prężnie działają na warszawskim rynku edukacyjnym.

Redakcja
Towarzystwo Edukacyjne Vizja

Nasi uczniowie, dzięki wykwalifikowanej kadrze dydaktycznej oraz zindywidualizowanemu podejściu do każdego z nich, nie tylko zdobywają wiedzę niezbędną do wspinania się na kolejne szczeble edukacji, ale także poszerzają różnorodne horyzonty, rozwijają swoje pasje, odkrywają nowe, często nie poznane wcześniej zakamarki wiedzy o otaczającym ich świecie. 

Wykorzystywane na lekcjach nowoczesne technologie sprawiają, że wiedza i nauka niemal same zagnieżdżają się w umysłach naszych podopiecznych, rozwijając w nich chęć i pasję do samodzielnego poszukiwania odpowiedzi na nurtujące ich pytania. Każdy nauczyciel stara się być dla swoich uczniów nie tylko przewodnikiem po niezbadanych przez nich dotąd edukacyjnych krainach, ale również przyjacielem, który, gdy nadejdzie taka potrzeba, poda im pomocną dłoń i bezpiecznie przeprowadzi przez nieznane lądy. Widzi w nich wyjątkowe osoby, które nieustannie zachęca do rozwijania ich fascynujących, indywidualnych talentów.

Dla pedagogów szkół Towarzystwa Edukacyjnego Vizja to właśnie uczniowie sprawiają, że praca, którą wykonują, każdego dnia od nowa staje się ich pasją, a podopieczni inspiracją do poszukiwania coraz to nowszych metod nauczania, by zarażać młodych ludzi zamiłowaniem do codziennego zdobywania wiedzy. Jak powiedział Janusz Korczak: „Dobry wychowawca, który nie wtłacza a wyzwala, nie ciągnie a wznosi, nie ugniata a kształtuje, nie dyktuje a uczy, nie żąda a zapytuje - przeżyje wraz z dziećmi wiele natchnionych chwil”. Właśnie takie natchnione i pełne wrażeń chwile staramy się przeżywać z naszymi uczniami w każdej placówce Towarzystwa Edukacyjnego Vizja. Bo nauczanie to nasza pasja.

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda