mobile
REKLAMA

Tramwaj zwany pożądaniem

„Tramwaj zwany pożądaniem” ponownie wyjedzie na gdańskie tory, w sobotę 3 grudnia. Na pokładzie pojazdu Gdańskich Autobusów i Tramwajów, wiedzą na temat profilaktyki zakażeń HIV dzielić się będą wyszkoleni edukatorzy.

informacja prasowa
Tramwaj zwany pożądaniem

Pojazdy Gdańskich Autobusów i Tramwajów na co dzień towarzyszą mieszkańcom w drodze do pracy, czy szkoły, ale są też przestrzenią ważnych projektów społecznych adresowanych do mieszkańców. W tym m.in. realizowanej od wielu lat akcji „Tramwaj zwany pożądaniem”, dedykowanej profilaktyce zakażeń HIV.

Jak podkreślają organizatorzy akcji - Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Medycyny IFMSA-Poland, projekt, dzięki swojej oryginalności ma szansę zmienić sposób myślenia, przemodelować podejmowane zachowania oraz zazwyczaj negatywne nastawienie do wykonywania testów w kierunku HIV.

W „Tramwaju zwanym Pożądaniem” wiedzą na temat profilaktyki zakażeń HIV dzielić się będą wyszkoleni edukatorzy. Będzie można dowiedzieć się jakie zachowania są najbardziej ryzykowne, jak zabezpieczać się przed zakażeniem HIV, gdzie można wykonać anonimowy i bezpłatny test oraz jak wygląda ewentualne leczenie.

„Tramwaj zwany Pożądaniem - Pesa Swing, który 3 grudnia w godz. 16.00 – 21.30 będzie kursował na trasie Strzyża PKM – Chełm Witosa. Przejazdy są ogólnodostępne i bezpłatne.

fot. media.gdansk.pl

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda