mobile
REKLAMA

Trwa także Dzień Dziecka na Chomiczówce

Zapraszamy do Parku Chomicza na plenerową imprezę z okazji Dnia Dziecka.Tematem przewodnim jest powieść „Alicja w Krainie Czarów”, co oznacza, że najmłodsi będą mogli spotkać szalonego kapelusznika, zagrać w grę z królową kier lub przygotować eliksir. Nie zabraknie tradycyjnych atrakcji w postaci gier, zabaw i konkursów

Informacja prasowa
Trwa także Dzień Dziecka na Chomiczówce

Piknik z okazji Dnia Dziecka jest już na Chomiczówce tradycją. W tym roku odbywa się dziś w sobotę, 27 maja w Parku Chomicza. Impreza rozpoczęła się o godz.14, a potrwa do godz.19.

Na dzieci czekają też tradycyjne atrakcje. To m.in. gry i zabawy, w tym mega twister. Najmłodsi mogą korzystać z dmuchańców, czyli dmuchanych zjeżdżalni, pomalować sobie buźki, zatańczyć zumbę, skorzystać - razem z opiekunami - z fotobudki oraz wziąć udział w wielu konkursach z nagrodami. Nie zabraknie łakoci - dzieci, które będą chciały zrobić sobie przerwę w trakcie zabawy, są zapraszone na watę cukrową.

Dzień Dziecka umilą uczestnikom występy bielańskich dzieci i młodzieży ze Społecznej Szkoły Muzycznej im. Lutosławskiego oraz zespołu Prink Girls. Imprezę zakończą koncert Kuby Jurzyka i Małgorzaty Nakoniecznej, którzy zaśpiewają najpiękniejsze piosenki z bajek.

fot.UDBielany

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda