mobile
REKLAMA

Trzy pary w finale. „Teraz ostatnie treningi, szykujemy siły i ugramy co nasze”

Pomimo, iż większość z nich gra ze sobą od niedawna to już osiągnęły wielki sukces. Aż trzy pary z Mazowsza wystąpią w finale Mistrzostw Polski Młodziczek w siatkówce plażowej.

Marcin Kalicki
Trzy pary w finale. „Teraz ostatnie treningi, szykujemy siły i ugramy co nasze”

Do Weroniki Urbańskiej i Zuzanny Moczulskiej (UKS Atena Warszawa/ GLKS Nadarzyn), które zapewniły sobie bezpośredni awans dzięki zdobyciu mistrzostwa Mazowsza dołączyły dwa duety, które rywalizowały w turnieju półfinałowym w Górze.

Zawody na Plażowej Arenie Góra rozgrywane w dniach 7-8 lipca były bardzo szczęśliwe dla siatkarek UMKS MOS Wola Warszawa. Duet Maja Daca/Zofia Jackiewicz pokazał wielką klasę i z dwoma zwycięstwami na koncie zameldował się w finale. A w nim zobaczymy także trzecią parę reprezentującą województwo mazowieckie: Hanna Łabanowska/Jagoda Salbert (LTS Legionovia Legionowo/UMKS MOS Wola Warszawa).

– Myślę, że nie był to nasz najlepszy turniej, ale zagrałyśmy bardzo dobrze. Oba mecze nie były łatwe, lecz po zaciętym boju wygrałyśmy pierwsze spotkanie 2:0, a drugie 2:1. Na zbliżających się finałach na pewno damy z siebie wszystko, ale jeszcze zostało nam trochę czasu na przygotowania – mówi Zofia Jackiewicz. – Poszło nam lepiej niż się spodziewałyśmy. Po dwóch wygranych meczach zapewniłyśmy już sobie udział w finale. Teraz ostatnie treningi, szykujemy siły i ugramy co nasze – zapowiada Maja Daca.

Życzymy powodzenia wszystkim mazowieckim duetom w walce o medale.

Fot. archiwum prywatne Urszula Lomott

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda