mobile

Turniej Wola Cup wkracza w decydującą fazę

Pełen emocji i pięknych akcji był drugi dzień zmagań młodzików podczas odbywającego się w Hali Sportowej „Koło” przy ul. Obozowej 34. Turnieju Wola Cup. Już dziś starcia decydujące o ostatecznych lokatach.

Marcin Kalicki
Turniej Wola Cup wkracza w decydującą fazę

Sobota to prawdziwy siatkarski maraton. Każda z szesnastu drużyn uczestnicząca w zawodach dokończyła rywalizację w swojej grupie i zagrała mecz ćwierćfinałowy.

Wyniki drugiego dnia turnieju:

Grupa A:

Energetyk Poznań – BKS Chemik Bydgoszcz 2:1 (25:17, 28:30, 15:12)

Energetyk Poznań – RCS Czarni Radom 1:2 (25:19, 22:25, 15:17)

KS Metro Warszawa – BKS Chemik Bydgoszcz 2:0 (25:22, 25:12)

KS Metro Warszawa – RCS Czarni Radom 2:0 (25:17, 25:18)

Grupa B:

UMKS MOS Wola I Warszawa – UKS Koszałek Opałek Węgorzewo 2:0 (25:9, 25:10)

UMKS MOS Wola III Warszawa – UKS Koszałek Opałek Węgorzewo 2:0 (25:19, 25:14)

UMKS MOS Wola III Warszawa – UKS Olimp Ostrołęka 1:2 (23:25, 25:17, 13:15)

Grupa C:

UMKS MOS Wola II Warszawa – Sparta AGH Kraków 0:2 (20:25, 23:25)

UMKS MOS Wola II Warszawa – Akademia Wójtowicza 0:2 (18:25, 17:25)

Sparta AGH Kraków – Koral Wrocław 0:2 (14:25, 20:25)

Koral Wrocław – Akademia Wójtowicza 2:1 (22:25, 25:20, 15:10)

Grupa D:

Kadra Małopolski – AKS V LO Rzeszów 2:0 (25:21, 25:23)

Kadra Małopolski – Joker Piła 2:0 (25:15, 25:16)

AKS V LO Rzeszów – UKS 5 Wołomin 0:2 (16:25, 22:25)

Joker Piła – UKS 5 Wołomin 2:0 (25:22, 25:17)

Mecze ćwierćfinałowe:

KS Metro Warszawa – UKS 5 Wołomin 2:0 (25:23, 25:11)

MOS Wola I Warszawa – Akademia Wójtowicza 2:0 (25:8, 25:21)

RCS Czarni Radom – Kadra Małopolski 0:2 (23:25, 18:25)

Olimp Ostrołęka – Koral Wrocław 0:2 (13:25, 19:25)

Energetyk Poznań – Joker Piła 2:1 (25:22, 21:25, 15:5)

MOS Wola III Warszawa – MOS Wola II Warszawa 2:1 (28:30, 26:24, 15:12)  

BKS Chemik Bydgoszcz – AKS V LO Rzeszów 1:2 (15:25, 25:21, 10:15)

Koszałek Węgorzewo – Sparta AGH Kraków 0:2 (21:25, 22:25)

Joker Piła - MOS Wola II Warszawa 2:0 (25:15, 25:21)

Harmonogram niedzielnych spotkań:

godz. 9.00:

AKS V LO Rzeszów – Sparta AGH Kraków

BKS Chemik Bydgoszcz –  UKS Koszałek Opałek Węgorzewo

Energetyk Poznań – MOS Wola III Warszawa

godz.10.15:

UKS 5 Wołomin – Akademia Wójtowicza

Mecz Półfinałowy I: KS Metro Warszawa – MOS Wola I Warszawa

RCS Czarni Radom – UKS Olimp Ostrołęka

godz.11.30:

Mecz Półfinałowy II: Kadra Małopolski – Koral Wrocław

mecz o 15. miejsce

mecz o 13. miejsce

godz.12.45:

mecz o 11. miejsce

mecz o 9. miejsce

mecz o 7. miejsce

godz.14.00:

mecz o 5. miejsce

mecz o 3. miejsce

mecz o 1. miejsce

Zapraszamy do śledzenia zawodów na Facebooku MOS Wola Warszawa oraz czytania relacji w Informatorze Stolicy.

Fot. MOS Wola

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda