mobile

Ucz się od najlepszych! 16. Europejskie Spotkania Taneczne w Egurrola Dance Studio!

Egurrola Dance Studio zaprasza na niepowtarzalne warsztaty, które już od ponad 15 lat gromadzą miłośników sztuki tanecznej, pragnących wciąż doskonalić swoje umiejętności pod okiem choreografów międzynarodowej sławy.

Informacja prasowa
Ucz się od najlepszych! 16. Europejskie Spotkania Taneczne w Egurrola Dance Studio!

Europejskie Spotkania Taneczne to warsztaty, na których najważniejszy jest rozwój uczestników! To niepowtarzalna możliwość uczenia się od najlepszych, czerpania z ich talentu, wiedzy i doświadczenia. Warsztaty te są miejscem integracji środowiska tanecznego i dają możliwość uczestniczenia w zajęciach na najwyższym poziomie, prowadzonych przez wybitnych instruktorów i tancerzy z całego świata.

W tym roku specjalnie dla Was warsztaty poprowadzą: Maximilian Jarish (contemporary), Anya Yedynak (contemporary), Katseryna Kviatkovskaya (contemporary), Alberto Blanco (choreo), Nicklas Milling (choreo), Kerrie Milne (choreo), Zacc Milne (choreo), Fabiane Leame (contemporary).

Mamy też dla Was najlepsze zajęcia z instruktorami z całej Polski. Wyjątkowe POLISH MASTERS poprowadzą dla Was: Sandra Jackowska, Katarzyna Mieczkowska, Adrianna Piechówka Julia Żytko, Artur Golec, Michał Hendzel, Paweł Michno, Brian Poniatowski oraz Tomasz Prządka. Na naszych warsztatach nie może oczywiście zabraknąć zajęć z tańca klasycznego, czyli podstawy warsztatu każdego tancerza! Zajęcia te poprowadzi dla Was Maksim Wojtiul!

W tym roku już po raz kolejny organizujemy także zajęcia FOR KIDS, czyli lekcje dedykowane dzieciom i młodzieży w wieku 9-15 lat. Te classy pozwolą im rozwijać swoje umiejętności u boku rówieśników trenujących na podobnym poziomie zaawansowania.

Jeśli brałeś udział już w naszych warsztatach – nie musimy Cię przekonywać.
Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z tańcem – to najlepszy początek.

Zapraszamy! Nie zastanawiaj się dłużej i zapisz się już dziś!

Widzimy się na najlepszych warsztatach!

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda