mobile

Ugodził nożem 16-latka - usłyszał zarzuty

Trzy miesiące aresztu zastosował sąd wobec 17-letniego mężczyzny podejrzanego o uszkodzenie ciała. Z informacji wynika, że pokrzywdzony został „zwabiony” przez znajomą do parku. Wówczas napastnik zadał mu ciosy nożem w okolicy uda. Kobieta została zatrzymana przez bemowskich policjantów i odpowie za pomocnictwo w przestępstwie, 17-latek usłyszał zarzut uszkodzenia ciała. Za to przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Redakcja
Ugodził nożem 16-latka - usłyszał zarzuty

Do zdarzenia doszło wieczorem w połowie stycznia. Policjanci z komisariatu na Bemowie otrzymali zgłoszenie, że 16-latek został ugodzony nożem przez innego mężczyznę. Na miejscu policjanci zatrzymali kobietę, która jak wynika z informacji, miała „zwabić” pokrzywdzonego do parku. Kiedy ten przyszedł został zaatakowany przez 17-latka i ugodzony nożem w udo. Mężczyzna zaraz po tym uciekł.

Kryminalni ustalili dane mężczyzny. Po zgromadzeniu materiału dowodowego podejrzana usłyszała zarzut pomocnictwa w przestępstwie uszkodzenia ciała, 17-latek usłyszał zarzut uszkodzenia ciała i decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące.

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda