mobile
REKLAMA

Ulica Hemara zamknięta dla ruchu. Gdzie szukać objazdów?

Prace przyłączeniowe do sieci wodociągowej i kanalizacyjnej rozpoczęły się w poniedziałek, 21 sierpnia, na ulicy Hemara. W związku z tym, ruch na ulicy będzie utrudniony, a czasami całkowicie zablokowany. Kierowcy będą musieli korzystać z objazdów, a pasażerowie autobusów miejskich zwracać uwagę na zmiany tras

Jakub Bielawski
Ulica Hemara zamknięta dla ruchu. Gdzie szukać objazdów?

Objazd przez Ostródzką, Brzeziny i Białołęcką

W poniedziałek, 21 sierpnia, rozpoczęły się prace deweloperskie, które potrwają do wznowienia działalności przedszkola. W związku z tym ulica Hemara będzie zamknięta dla ruchu drogowego. Prace będą miały wpływ na dojazd do Plastusiowego Przedszkola z Oddziałami Integracyjnymi nr 414, które znajduje się przy tej ulicy. Aby ominąć utrudnienia, kierowcy powinni korzystać z objazdu przez ulice Ostródzką, Brzeziny i Białołęcką.

Zmiany tras dla linii 152 i 314

Zmiany dotkną również komunikację miejską. Autobusy linii 152 i 314 będą jeździły zmodyfikowanymi trasami – ulicami Białołęcką, Juranda ze Spychowa i Ostródzką. Nieczynne będą przystanki Białołęka-Kanał 04, Ostródzka-Szkoła 03 i 04 oraz Warzelnicza-Szkoła 01 i 02. Więcej informacji na temat zmian w kursowaniu autobusów można znaleźć na stronie Warszawskiego Transportu Publicznego.

fot.UD Białołęka

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda