mobile
REKLAMA

Upamiętniają Żołnierzy Niezłomnych

Wczoraj obchodziliśmy Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. W całym kraju odbywały się liczne uroczystości. Upamiętnianie Żołnierzy Niezłomnych nie skończyło się 1 marca w kolejnych dniach organizowane są liczne wydarzenia poświęcone tym postaciom.

 

oprac. NKK
Upamiętniają Żołnierzy Niezłomnych

Główne uroczystości związane z Narodowym Dniem Pamięci Żołnierzy Wyklętych odbyły się wczoraj, 1 marca. Dziś i jutro w wielu miejscach odbywają się wydarzenia, których celem jest uhonorowanie Żołnierzy Niezłomnych. Jutro o godz. 10.00 na Bielanach w kościele pw. św. Zygmunta zostanie odprawiona uroczysta Msza św. za Żołnierzy Niezłomnych, po której nastąpi złożenie kwiatów pod tablicą upamiętniającą „Serce dla Inki”.

Dziś zaś warto wybrać się na Rakowiecką 37. Odbędzie się tam inscenizacja historyczna poświęcona odbiciu więźniów z posterunku MO. Przygotował ją Projekt Historyczny Konspiracja. Rekonstrukcja odbędzie się o godz.14.00.

O godz. 18.00 w XII Pawilonie rozpocznie się koncert Huberta Kargena” Bojarskiego pt. "Bezimienni, Niezłomni, Niezapomniani".

 

fot. FB Fundacja Łączka

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda