mobile

Ursynów gra dla Julka Wróbla

Urząd Dzielnicy Ursynów zaprasza do wsparcia akcji „Ursynów gra dla Julka Wróbla” organizowanej przez wolontariuszy: ursynowskie szkoły, przedszkola i poradnie, przy wsparciu Urzędu Dzielnicy Ursynów oraz Fundacji Dzieci Rodzice Szkoła. Finał akcji odbędzie się 1 marca w Szkole Podstawowej nr 340. Ale pierwsza odsłona już w najbliższą sobotę, 1 lutego w SP nr 330 przy ul. Mandarynki, o godz. 15.30. Warto otworzyć swoje serca i pomóc Julkowi. 

Redakcja
TAGI
Ursynów gra dla Julka Wróbla

Kim jest Julek Wróbel?

Julek Wróbel jest uczniem Szkoły Podstawowej nr 343 przy ul. Kopcińskiego na Ursynowie. Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia u wesołego 9-latka, który kocha piłkę nożną i każdą wolną chwilę spędzał na boisku, stwierdzono nieoperacyjnego guza mózgu. Obecnie chłopiec poddawany jest leczeniu zachowawczemu w Polsce. Jedynym ratunkiem dla Julka jest przeprowadzenie dalszej terapii specjalistycznej poza granicami kraju, która jest bardzo kosztowna.

Cel akcji charytatywnej:

Wolontariusze podejmują wspólnie działania na rzecz zgromadzenia odpowiednich funduszy na dalsze leczenie chłopca. W ramach akcji charytatywnej odbędą się występy artystyczne z udziałem uczniów, rodziców i nauczycieli oraz takich artystów jak Kamila Malik, Michał Masłoń i Robert Cieśla, a także licytacja przedmiotów, kiermasz różności, kawiarenki charytatywne, warsztaty artystyczne, teatrzyk, występ iluzjonisty, pokazy pierwszej pomocy i bieg na orientację. Wszystkie środki finansowe pozyskane dzięki temu wydarzeniu będą przekazane na sfinansowanie leczenia Julka. Więcej informacji można uzyskać na profilu akcji w mediach społecznościowych: https://www.facebook.com/Ursynow.gra.dla/.

Jak można pomóc: przez bezpośrednie wpłaty środków finansowych na subkonto Julka: Fundacja „Zdążyć z Pomocą”, KRS 0000037904, nr konta 42249000050000460075493994, subkonto 36789 z tytułem wpłaty: Julian Wróbel przez przygotowanie podpisanego przedmiotu, który trafi na aukcję. Rzeczy przekazywać można:

bezpośrednio na adres: Szkoła Podstawowa nr 340 im. Profesora Bogusława Molskiego, 02-793 Warszawa, ul. Lokajskiego 3, z dopiskiem Ursynów gra dla Julka Wróbla do 27 lutego 2020 r. 

przez wolontariuszy - w celu umówienia terminu odbioru przekazanego przedmiotu na licytację prosimy o kontakt:

  • Katarzyna Czaplicka – Faryna: +48 518 308 338
  • Ewa Jurga - Zastocka +48 605 042 265.

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda