mobile
REKLAMA

Uwaga kierowcy! Ulica Chodecka zamknięta na cały weekend

W najbliższy weekend, 17-20 listopada, na ulicy Chodeckiej odbędą się prace drogowe związane z wymianą nawierzchni jezdni. Ulica będzie zamknięta na odcinku od Krasnobrodzkiej do Łojewskiej, a kierowcy będą musieli korzystać z objazdów. Zmienią się też trasy sześciu linii autobusowych

Jakub Bielawski
Uwaga kierowcy! Ulica Chodecka zamknięta na cały weekend

Zamknięta Chodecka

Remont ulicy Chodeckiej jest częścią większego projektu Zarządu Dróg Miejskich, który ma na celu poprawę stanu technicznego drogi i uporządkowanie parkowania. Prace rozpoczęły się we wrześniu i obejmują m.in. remont przystanków i krawężników. Po ułożeniu nowej nawierzchni wprowadzona zostanie docelowa organizacja ruchu.

Na czas prac drogowych, kierowcy nie będą mogli wjechać na ulicę Chodecką ani z dróg dochodzących do niej. Obowiązywać będzie zakaz zatrzymywania się i możliwość odholowania pojazdu na koszt właściciela. Objazdy będą prowadziły ulicami: Turmoncką, Łojewską, Chodecką, Kondratowicza, Malborską i Kowalskiego. Ulica Turmoncka będzie dwukierunkowa, a na ulicach Łojewskiej i Chodeckiej będą dostępne pasy do skrętu.

Inaczej pojadą autobusy

Zmiany dotkną również komunikację miejską. W sobotę i niedzielę pętla autobusowa Bródno-Podgrodzie będzie nieczynna, a autobusy będą jeździły ulicami Chodecką, Łojewską, Łabiszyńską, Kondratowicza. Przystanek Suwalska będzie przystankiem końcowym. Szczegółowe informacje o zmianach w kursowaniu autobusów są dostępne na stronie Warszawskiego Transportu Publicznego.

Zarząd Dróg Miejskich zapowiada, że drugi etap wymiany nawierzchni na ulicy Chodeckiej, od ulicy Łojewskiej do Kondratowicza, odbędzie się w następny weekend, 25-26 listopada. Termin prac jest uzależniony od warunków pogodowych.

fot.Pixabay, ZDM

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda