mobile
REKLAMA

W tym roku w multimedialnym parku fontann ABBA

Wielkimi krokami zbliża sie otwarcie sezonu pokazów w Multimedialnym Parku Fontann. - W tym roku muzyczno-świetlną opowieść dedykujemy zespołowi ABBA. Chcemy przypomnieć (lub opowiedzieć tym, którzy tego nie pamiętają bądź nie było ich jeszcze na świecie) jedyną wizytę szwedzkiej grupy w Polsce. A było to w 1976 roku, kiedy to ABBA odwiedziła Warszawę, by nagrać koncert dla programu Studio 2 i tym samym premierowo wykonać kilka swoich piosenek - podkreśla Martyna Jacewicz ze Stołecznej Estrady

oprac. NKK
W tym roku w multimedialnym parku fontann ABBA

Pokazy w Multimedialnym Parku Fontann starują tak, jak w latach ubiegłym w długi weekend majowy, czyli 1 maja. W ubiegłym roku były poświęcone bohaterom filmów Disneya. W tym sezonie fontanny, a kto wie może i publiczność zatańczą do tanecznych przebojów grupy ABBA.

Tegoroczne pokazy zatytułowane są "Dancing Queen". 

Nasze fontanny mają niezwykłą moc. Nie tylko zachwycają kolorowym, wodnym pokazem ale też opowiadają historie związane z Warszawą. Prezentowaliśmy już niemal wszystkie warszawskie legendy, a teraz opowiemy historię, która wydarzyła się 50 lat temu. W 1976 roku do Warszawy zawitał słynny zespół ABBA by zarejestrować w studiu Telewizji Polskiej swój wyjątkowy koncert. Przeniesiemy się więc do lat siedemdziesiątych, do świata dyskotek i prywatek, na których królowały hity ikony muzyki pop, zespołu ABBA. To pokaz, który łączy pokolenia, bo każda generacja odkrywa ABBĘ na nowo – mówi Andrzej Matusiak, dyrektor Stołecznej Estrady.

Pokazy odbywają się od początku maja do końca września. Pierwsze pokazy odbędą się w dniach 1-4 maja od godz. 21,30. Następnie będzie można je podziwiać w każdy piątek i sobotę w maju, czerwcu i lipcu od godz. 21.30, w sierpniu od 21.00, a we wrześniu od 20.30. 

 

fot. Stołeczna Estrada

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda