mobile

W upalne dni zrelaksuj się na basenie

Fala upałów zalała stolicę. Choć to dopiero początek sezonu wakacyjnego, nadszedł czas na odkryte pływalnie i spędzanie czasu w plenerze. Stołeczna oferta relaksu w wodzie to jednak nie tylko baseny pod chmurką. Przed upałami można schronić się także na jednej z blisko trzydziestu krytych pływalni.

Informacja prasowa
W upalne dni zrelaksuj się na basenie

W Warszawie obecnie funkcjonują 33 pływalnie, a wśród nich cztery wyjątkowo popularne i lubiane przez warszawiaków, szczególnie w upalne dni, pływalnie odkryte. W tej chwili działają dwie z nich – zlokalizowane w ośrodku „Inflancka” oraz w parku Szczęśliwickim, jednakże już od 2 czerwca dołączyła do nich kolejna - w Parku Kultury w Powsinie. W związku z kompleksową rewitalizacją i modernizacją basenu rekreacyjnego kompleks basenów „Moczydło” w sezonie letnim 2018 będzie nieczynny.

Poniżej spis odkrytych pływalni w Warszawie czynnych w sezonie letnim 2018:

  •  Park Kultury w Powsinie – ul. Maślaków 1 – czynne codziennie do końca sierpnia w godz. 10.00-18.00;
  •  Park Szczęśliwicki – ul. Usypiskowa 18 – z okazji otwarcia pływalni oraz Dnia Dziecka w dniach 1-3 czerwca wszystkie dzieci (do ukończenia 18 roku życia) korzystają z pływalni nieodpłatnie. Do końca roku szkolnego, tj. do 22 czerwca, obiekt będzie funkcjonował tylko w weekendy. Od 23 czerwca do 31 sierpnia zapraszamy codziennie w godz. 9.00 – 19.00;
  •  Ośrodek „Inflancka” – ul. Inflancka 8 – w Dzień Dziecka basen będzie czynny w godz. 11.30–18.00. W czerwcu czynne tylko w weekendy w godz. 9.30 do 19.00, a od lipca do końca sierpnia codziennie od godz. 9.30 do 19.00.

Dla wszystkich, którzy chcieliby skorzystać z ochłody w basenie w klimatyzowanych wnętrzach pływalni krytych, dostępne są obiekty:

Białołęka:

Bielany:

Bemowo:

Mokotów:

Ochota:

Praga Południe:

Praga Północ:

Śródmieście:

Targówek:

Ursus:

Ursynów:

Wawer:

Wilanów:

Włochy:

Wola:

Żoliborz:

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda