mobile

Warsaw Coffee Market

Kolejna edycja Warsaw Coffee Market już we wrześniu. Miłośnicy kawy mają szansę uczcić święto pośród wielu smaków i aromatów swojego ulubionego napoju.

Informacja Prasowa
TAGI Festiwal kawa
Warsaw Coffee Market

Wielu z nas nie wyobraża sobie zacząć dnia bez kubka kawy. Dlatego warto uczcić jej święto. W dniach 24-26 września w Hali Gwardii będzie możliwość wzięcia udziału w mini wersji Festiwalu Kawy, czyli Coffee Market. Na zainteresowanych czekają stoiska wyselekcjonowanych wystawców z pyszną kawą. Do tego duża strefa chill out połączona z food courtem, na której będzie można zjesć coś pysznego i wypić kawę przy stole. Odbędą się także Mistrzostwa Polski Cup Tasters 2021 organizowane przez SCA Poland.

Organizatorzy zapraszają wszystkich - od profesjonalnych baristów po osoby, które dopiero co zaczynają poznawać świat kawy. Czekać będą na nich wykłady z profesjonalistami, wiele stoisk z kawą i akcesoriami. W ciągu 3 dni zainteresowani będą mieli możliwość poznać tajniki parzenia oraz formy podawania. A wszystko to urozmaicą smaki i aromaty kaw.

Warsaw Coffee Market odbędzię się w Hali Gwardii w dniach 24-26 września. Wstęp bezpłatny. 

Fot. facebook.com/WarsawCoffeeFestival

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda