mobile

Warszawski Festiwal Piwa

Przez trzy weekendowe dni smakosze trunku z chmielu mieli swoje święto. Na stadionie im. Marszałka Józefa Piłsudskiego przy ul. Łazienkowskiej 3 odbył się Warszawski Festiwal Piwa.

Marcin Kalicki
Warszawski Festiwal Piwa

Na stadionie Legii Warszawa pojawiło się wielu piwowarów. Każdy chętny mógł za symboliczną opłatą spróbować specjałów serwowanych m.in. przez: AleBrowar, Browar Śląski Alternatywa, Browar Artezan, Browar Rzemieślniczy Brokreacja, Browar Jana, Browar Lotny – Trzech Kumpli, Browar Profesja, Browar Rockmill, Browar Cztery Ściany, Browar Golem, Inne Beczki, Browar Rzemieślniczy Jan Olbracht, Browar Kazimierz, Browar Rzemieślniczy Maryensztadt, Mazurski Browar, Browar Rzemieślniczy Nepomucen, Browar Spółdzielczy, Browar Świdnica, Browar Rzemieślniczy Ziemia Obiecana czy Browar Stu Mostów.

Degustacjom towarzyszyło mnóstwo dodatkowych atrakcji. Były warsztaty, na których można było zapoznać się z różnymi piwnymi stylami, poznać sposoby profesjonalnego oceniania piwa czy też zapoznać się z historią warszawskiego piwowarstwa od średniowiecza do współczesności. Panele dyskusyjne na tematy związane z piwem, gra w piłkarzyki i znakomita grupa improwizacyjna to kolejne atrakcje związane z imprezą, które mieszkańcy na pewno wspominają z ogromnym sentymentem.

Kolejny Warszawski Festiwal Piwa odbędzie się jesienią.

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda