mobile
REKLAMA

Warsztaty dla młodych aktywistów.

24 listopada w MAL Grójecka 109 o godzinie 17.00 odbędą się interesujące warsztaty. - Dla młodzieży i o młodzieży. Oddawanie głosu młodzieży – warsztaty dla aktywistów i aktywistek lokalnych. 24 listopada w MAL Grójecka 109 o godzinie 17.00 odbędą się interesujące warsztaty. - Dla młodzieży i o młodzieży. Oddawanie głosu młodzieży – warsztaty dla aktywistów i aktywistek lokalnych. 

informacja prasowa
Warsztaty dla młodych aktywistów.

Młodzi ludzie są niezwykle ważną częścią społeczeństwa, jednakże zdarza się, że przy tworzeniu różnych projektów, inicjatyw zapominamy o ich głosie. A tak nie powinno być. Podczas warsztatów chcemy się skupić na włączaniu i umiejętności dialogu z młodzieżą, która niejednokrotnie potrafi zaskoczyć swoimi pomysłami i otwartością.. Popracujemy także nad budowaniem wzajemnego zaufania w pracy na rzecz lokalnej społeczności. Agata i Aleksandra to młodzieżowe aktywistki, które poprowadzą warsztaty na temat oddawania głosu młodzieży. Wspólnie, krytycznie zastanowimy się co to tak naprawdę oznacza i dlaczego warto wspierać działania młodzieżowe. Warsztaty są prowadzone w ramach programu Minigrantów OKO 2022. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych, , szczególnie zainteresowanych młodzieżowymi działaniami lokalnymi.

Wstęp wolny, obowiązują zapisy: mal@oko.com.pl

Zapowiada się ciekawe spotkanie. Wsłuchiwanie się w głos młodego pokolenia jest bardzo istotne. Absolutnie nie wolno go lekceważyć, pomijać. Pamiętajmy – młodość to przyszłość. Dzisiejsza młodzież jest dobrze wykształcona, kreatywna i, z pewnością , warto skorzystać z wielu jej pomysłów.

Miejsce Aktywności Lokalnej Grójecka 109 - OKO to przestrzeń oddana w ręce mieszkańców. Można tam wziąć udział w inicjatywach sąsiadek i sąsiadów lub przyjść z własnym pomysłem na działanie. Zapraszamy sąsiadów/ki, grupy nieformalne, animatorów/ki, organizacje pozarządowe, instytucje publiczne i wszystkich, którzy mają pomysły i chcą działać na rzecz mieszkańców Ochoty. W MAL grójecka 109 można:

- wziąć udział w nieodpłatnych warsztatach, spotkaniach, wykładach organizowanych przez mieszkańców, organizacje pozarządowe, instytucje,

- zorganizować otwarte spotkanie z obszaru kultury, edukacji, integracji społecznej czy inne realizujące Twoje zainteresowania i pasje

- spotkać się w ramach grupy roboczej

- zrealizować projekt niekomercyjny

- przedstawić swoje pomysły i potrzeby jako mieszkańca/nki Ochoty

- skorzystać z przestrzeni coworkingowej, kuchni, sprzętu multimedialnego

MAL Grójecka 109 dysponuje kuchnią, pokojem coworkingowym oraz 4 salami warsztatowymi. Kuchnia oraz 3 sale są modułowe – można je łączyć w jedną przestrzeń o powierzchni około 100 m kw. Zarówno sale, jak i toalety mieszczą się na parterze i są dostępne dla osób poruszających się na wózkach. 

fot. mat. własne

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda