mobile

Warsztaty na nowym torze rowerowym w Ursusie - już jutro!

W sobotę (23 czerwca) odbędą się inauguracyjne warsztaty na nowym obiekcie pumptrackowym zlokalizowany przy ul. Lipińskiego (dawniej Chmiela). Początek wydarzenia o godzinie 12:00.

Informacja prasowa
Warsztaty na nowym torze rowerowym w Ursusie - już jutro!

Impreza skierowana jest dla każdego, kto chciałby nauczyć się jeździć po pumptracku, jak również poprawić swoje umiejętności jazdy bez pedałowania. Organizatorzy zapraszają wszystkich bez względu na wiek, w szczególności najmłodszych (wraz z opiekunami), którym chcieliby zaszczepić prawidłowe nawyki dotyczące techniki jazdy na rowerze oraz prawidłowego korzystania z tego typu obiektów. 

Instruktorem będzie znany i bardzo wszechstronny zawodnik i coach - Piotrek Kraja Krajewski z zespołu VeloProjekt, który wprowadzi w tajniki pumptracka.

Organizatorzy zapraszają również chętnych bez własnego sprzętu - do Waszej dyspozycji udostępnione zostaną 4 testowe rowery w rozmiarach 16", 20" i 2 x 26" .

Start: godzina 12:00, pumptrack na końcu ulicy Lipińskiego (uwaga, w googlemaps wciąż ul. Chmiela) przy Szkole Podstawowej nr 381. 

Obowiązkowo prosimy o zabranie kasków. Niepełnoletni proszeni są o pisemną zgodę rodziców na udział w warsztatach.

Projekt realizowany w ramach Budżetu Partycypacyjnego 2017.

Zapraszają: Rada i Zarząd Dzielnicy Ursus m.st. Warszawy - burmistrz  Urszula Kierzkowska, zastępcy burmistrza Wiesław Krzemień i Kazimierz Sternik.

 Fot. UM Warszawa

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda