mobile
REKLAMA

Weź udział w konkursie „Warszawa w kwiatach i zieleni”

To już ostatnie chwile, aby wziąć udział w konkursie „Warszawa w kwiatach i zieleni”. Inicjatywa skierowana jest do wszystkich mieszkańców, firm oraz instytucji działających na terenie stolicy. Zgłoszenia można nadsyłać do 30 czerwca.

TAGI
Weź udział w konkursie „Warszawa w kwiatach i zieleni”

Celem konkursu jest wyróżnienie indywidualnych działań, takich jak ukwiecanie swoich balkonów, ogródków czy tarasów, których wygląd często wpływa na ogólną estetykę okolicy, a tym samym na całe miasto.

- Konkurs „Warszawa w kwiatach i zieleni” jest ważnym elementem wizerunku stolicy: miasta nowoczesnego, nastawionego na rozwój i ekologię. Dzięki odnowieniu formuły oraz otwarciu konkursu na młodych mieszkańców Warszawy w zeszłym roku udało się zebrać dużą liczbę zgłoszeń. Wierzymy, że w tym roku konkurs jeszcze bardziej zadomowi się w świadomości warszawiaków – mówi Hanna Gronkiewicz-Waltz, Prezydent miasta stołecznego Warszawy.

Zgłoszenia można nadsyłać do 30 czerwca poprzez stronę internetową www.warszawawkwiatach.pl lub na adres Towarzystwa Przyjaciół Warszawy, plac Zamkowy 10, 00-277 Warszawa.

Spośród nadesłanych zgłoszeń Urząd Miasta Warszawy wyłoni najlepsze w trzech kategoriach: Człowiek, Firma i Sąsiedzi. Przyznana zostanie również Nagroda im. Stefana Starzyńskiego. Nagrody rozda także Towarzystwo Przyjaciół Warszawy, które wybierze najlepsze zgłoszenia w sześciu kategoriach: Balkony, logia i okna, Ogródki przydomowe, Budynki i tereny ogólnodostępne, Osiedla mieszkaniowe, Inne formy zieleni miejskiej, „Mister Kwiatów” – za całościowe ukwiecenie budynku, oraz Nagrodę Specjalną Zarządu TPW za szczególne zasługi na rzecz konkursu.

Wręczenie nagród odbędzie się 30 sierpnia w Centrum Sztuki Współczesnej – Zamek Ujazdowski.

Organizatorami konkursu są Towarzystwo Przyjaciół Warszawy oraz Miasto Stołeczne Warszawa. Kuratorami 32. konkursu „Warszawa w kwiatach i zieleni” są Kwiatuchi.

Szczegółowe informacje dostępne na stronie: http://www.warszawawkwiatach.pl
 

 

 

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda