mobile

Wielka Ursynowska – wystartowały zapisy na wyjątkowy bieg!

W sobotę, 7 września odbędzie się ósma edycja imprezy biegowej pod nazwą „Wielka Ursynowska”. Nawiązanie do „Wielkiej Warszawskiej” nie jest przypadkiem, gdyż trasa biegu to tradycyjnie tor Wyścigów Konnych na Służewcu. Impreza jest realizowana z inicjatywy i środków finansowych Dzielnicy Ursynów. Od dziś można się zapisać na bieg.

 

Informacja prasowa
TAGI
Wielka Ursynowska – wystartowały zapisy na wyjątkowy bieg!

Zawodnicy przebiegną dwa okrążenia (5km) po trawiastej nawierzchni, na której zazwyczaj ścigają się najszybsze wierzchowce w Polsce. Jak co roku, oprócz klasycznych klasyfikacji, będzie również osobna dla tych śmiałków, którzy zdecydują się pokonać trasę biegu boso.

 

Imprezą towarzyszącą biegu głównego będą w tym roku biegi dziecięce – co nada całemu wydarzeniu charakter rodzinny. Aby zdobyć pakiet startowy, zapewniający numer startowy oraz pamiątkowy medal za ukończenie zawodów, należy zarejestrować się na stronie www.wielkaursynowska.waw.pl – zapisy od dziś. Opłata za udział w biegu to symboliczne 10 zł. Udział w biegach dziecięcych jest bezpłatny. Po zakończeniu rywalizacji sportowej zapraszamy wszystkich uczestników (wraz rodzinami i kibicami) do obserwowania gonitw konnych, a szczególnie jednej z nich, w której rywalizacja toczyć się będzie o Puchar Burmistrza Ursynowa.

 

Jak co roku „Wielka Ursynowska” ma charakter charytatywny. Uczestnicy biegu, podobnie jak w poprzednich latach, mogą wesprzeć ursynowską Fundację Hospicjum Onkologiczne im. Świętego Krzysztofa, do czego gorąco zachęcamy. Informacje na temat misji tej organizacji na stronie: https://fho.org.pl/misja-i-statut/

Źródło: UD Ursynów

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda