mobile
REKLAMA

Wielkie Święto Nauki w Warszawie

Znakomici naukowcy, debaty, spotkania, wystawy, lekcje dla dzieci i młodzieży – to wszystko czeka na spragnionych wiedzy w ramach 26. Festiwalu Nauki. Wydarzenia odbywają się w terminie od 16 do 25 września. Tegoroczny festiwal poświęcony jest kwestiom energii, zdrowia oraz edukacji.

 
Informacja prasowa
Wielkie Święto Nauki w Warszawie

Trwa wielka naukowa uczta dla wszystkich, dla których wiedza i edukacja jest fundamentem rozwoju. Honorowy Patronat nad 26. Festiwalem Nauki objął Prezydent m.st. Warszawy, a miasto jest również partnerem wydarzenia. W trakcie festiwalu zaplanowano ponad 670 różnych wydarzeń, które odbywają się stacjonarnie i online. Dzięki temu możemy osobiście przysłuchiwać się ciekawym debatom, spotkać wybitnych naukowców oraz pogłębiać swoje zainteresowania. Formuła online daje z kolei możliwość dołączenia do spotkań z dowolnego miejsca na świecie, bo przecież nauka nie zna granic. Serdecznie zapraszam do udziału również szkoły, dla których organizowane są specjalne lekcje festiwalowe – podkreśla Renata Kaznowska, zastępczyni prezydenta m.st. Warszawy.

Program tegorocznego festiwalu jest podzielony jest na trzy części: program lekcji, program spotkań oraz wystawy.

W ramach cyklu festiwalowych spotkań odbywają się m.in. debaty główne, wydarzenia specjalne, wieczory z nauką oraz spotkania dla dzieci i młodzieży, a także spotkania całodniowe i weekendowe.

Pełny program 26. Festiwalu Nauki jest dostępny na stronie: festiwalnauki.edu.pl.

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda