Wsparcie dla Arkadiusza Milika! - w 40 minucie meczu Polska – Armenia krzyknij „Milik”!

Zapraszamy Was do wykrzyknięcia nazwiska „Milik”, tego niezwykłego zawodnika w 40 minucie meczu Polska – Armenia! Pokażmy kadrze biało-czerwonych, że myślami jesteśmy również przy Arkadiuszu Miliku!

Dziś wielki mecz Polska- Armenia! Emocji na pewno nie zabraknie i większość z nas duchem będzie przy naszej reprezentacji. Nie zawiedźmy także Arkadiusza Milika, który wraca do siebie po poważnej operacji zerwania więzadła krzyżowego. Jak wiemy, nie wystąpi na meczu Polska – Armenia, jednak pokażmy na Stadionie Narodowym w Warszawie, że jesteśmy razem z nim!

Zapraszamy do naszego facebookowego wydarzenia!

Milik od 2011 grał w młodzieżowych reprezentacjach kraju w różnych kategoriach wiekowych. W 2012 dwukrotnie został umieszczany przez Waldemara Fornalika na liście rezerwowej pierwszej reprezentacji Polski. Pierwsze powołanie otrzymał 8 października tego samego roku na mecze z Republiką Południowej Afryki oraz Anglią. Zajął wówczas miejsce Marka Saganowskiego, który zmagał się z problemami kardiologicznymi. Kilka dni wcześniej Milik przygotowywał się z kadrą do lat 19do turnieju eliminacyjnego Mistrzostw Europy. W seniorskiej reprezentacji zadebiutował 12 października w wygranym 1:0 meczu z RPA, zmieniając w 58. minucie Adriana Mierzejewskiego. Zagrał również w zremisowanym 1:1 meczu eliminacyjnymMistrzostw Świata 2014 z Anglią, wchodząc w 82. minucie za Kamila Grosickiego. Pierwszego gola dla pierwszej reprezentacji zdobył 14 grudnia 2012 przeciwko w meczu Macedonią, gdy dobił piłkę po niecelnym uderzeniu Szymona Pawłowskiego z rzutu karnego. 11 października 2014 roku zdobył bramkę po strzale głową w wygranym 2:0 meczu eliminacyjnym do Mistrzostw Europy 2016 z Niemcami, a trzy dni później powtórzył ten wyczyn w zremisowanym 2:2 spotkaniu ze Szkocją. Trafienia notował także w dwóch kolejnych meczach kadry: wygranym 4:0 z Gruzją oraz zremisowanym 2:2 ze Szwajcarią. 13 czerwca 2015 roku strzelił gola w wygranym 4:0 spotkaniu z Gruzją. W 2016 roku został powołany przez selekcjonera Adama Nawałkę do kadry na Mistrzostwa Europy 2016 we Francji. W meczu inauguracyjnym z Irlandią Północną zdobył bramkę dającą zwycięstwo Polsce[45]. W meczu grupowym z Ukrainą asystował przy bramce Jakuba Błaszczykowskiego. Ogółem na tych mistrzostwach wystąpił w pięciu meczach i strzelił jedną bramkę.

Spotkajmy się na Stadionie Narodowym i wspólnie wspierajmy naszych oraz Arkadiusza Milika!