mobile

Wspieraj instytucje kultury z Kartą Warszawiaka

Dla wszystkich mieszkańców, którzy posiadają Kartę Warszawiaka lub Kartę Młodego Warszawiaka, instytucje kultury przygotowały ofertę dostępną online. Zachęcamy do wsparcia stołecznych teatrów i muzeów oraz oglądania wystaw, koncertów i spektakli, bez wychodzenia z domu.

inf. prasowa
Wspieraj instytucje kultury z Kartą Warszawiaka

Drodzy mieszkańcy, razem wspierajmy kulturę i pomóżmy jej przetrwać w tak trudnym czasie. Pamiętajmy jak ważną rolę pełni ona w naszym codziennym życiu – apeluje Aldona Machnowska–Góra, zastępca prezydenta m.st. Warszawy.

 

Z powodu pandemii koronawirusa i wprowadzonych obostrzeń sanitarnych działalność instytucji kultury została zawieszona, dlatego włączyły się one w akcję udostępniania wydarzeń w Internecie. Posiadacze Karty Warszawiaka i Karty Młodego Warszawiaka mogą wspierać instytucje kultury, które są partnerami programu i korzystać z ich oferty oraz uczestniczyć w wydarzeniach online. Program zapewnia szerszy dostęp do usług i towarów w formie ulg i preferencji dla osób, które mieszkają i płacą podatki w Warszawie.

 

Wydarzenia kulturalne udostępniane w Internecie przez warszawskie instytucje obejmują wystawy, różnorodne wykłady, wywiady z artystami, lekcje muzealne czy spektakle, a udział w większości z nich jest bezpłatny.

 

Aktualna oferta jest dostępna na stronie: karta.um.warszawa.pl/kultura

 

 

 

Źródło: UM Warszawa

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda