mobile
REKLAMA

Wybór obrączki – decyzja na całe życie

Obrączki to nieodzowny element ślubnych przygotowań. Ważne jest aby przy wyborze kierować się nie tylko ich pięknem ale i funkcjonalnością, ponieważ jest to nieco inny rodzaj biżuterii niż klasyczny pierścionek czy bransoletka. Ich wybór powinien być jedną z najlepiej przemyślanych decyzji, powinny bowiem oddawać Wasze charaktery, być wygodne i idealnie pasować na palec.

 

TAGI
Wybór obrączki – decyzja na całe życie

Artykuł sponsorowany

Jubiler Golden Eye proponuje szeroki wybór obrączek. Należy pamiętać, że obrączki to rzecz niezwykle osobista, wyjątkowa i ma Wam służyć przez całe życie. Powinniście zatem czuć się z nimi dobrze. 

Wybierając obrączkę w pierwszej kolejności należy wybrać jej profil. W naszej ofercie znajdziecie kilkanaście różnych przekroi od obrączek płaskich, delikatnie zaokrąglonych po półokrągłe. Zanim zdecydujecie się na dany profil, koniecznie dokonajcie najpierw przymiarki. W ten sposób przekonacie się, która obrączka najlepiej leży na waszym palcu.

Jeśli chodzi o wykończenie powierzchni posiadamy dziewięć rodzajów matów oraz klasyczny poler. Istotny jest również dobór szerokości obrączek. Mężczyźni o dużych dłoniach oraz osoby dobrze zbudowane powinni wybrać szersze obrączki, gdyż wąskie będą się gubić na tle ich sylwetki. 

Kobiety mające drobne dłonie mogą pozwolić sobie na obrączki węższe z rozmaitymi zdobieniami. Niewątpliwym plusem jest to, że obecnie nie musicie kupować identycznych obrączek. Mogą one nieco różnić się między sobą lub być całkowicie inne. Wszystko zależy od Waszych upodobań.

 

 

Jubiler Golden Eye - Warszawa

Ul. Św. Bonifacego 70

vis a vis kas marketu SIMPLE. tel. 730 003 930

 

Godziny otwarcia

Pn-Nd 10:00 - 20:00

 

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda