mobile

Wyścigi dronów w DISCO:VR

Wyścigi dronów, szkółka latania i cała masa innych atrakcji przygotowały DISCO:VR i sklep Micro FPV Shop w ramach pierwszej edycji nowego cyklu pt. Polatajmy. Wydarzenie będzie się odbywać co środę każdego miesiąca, ale zdecydowanie nie jest to jedyny powód, dla którego warto odwiedzić DISCO:VR.

Andrzej Łukasiak
Wyścigi dronów w DISCO:VR

Zawody dronów to stosunkowo młoda i dość nieznana dyscyplina. Niemniej jednak latające roboty szybko zdobywają coraz większą popularność. Zarówno amatorzy, jak i starzy wyjadacze mogli wciąć udział w konkursie latania, który został zorganizowany w DISCO:VR przy współpracy ze sklepem Micro FPV Shop.

Pierwsza edycja wydarzenia zgromadziła osoby, które chciały spróbować swoich sił w prowadzeniu drona przez specjalnie przygotowany tor, zawieszony pod sufitem budynku. Dzięki wykorzystaniu gogli VR, uczestnicy widzieli dokładnie to, co pędzący w powietrzu dron.

Początkujący mieli szansę sprawdzić się w szkółce latania. Ci bardziej doświadczeni mogli zgłaszać się z własnymi robotami i sprzętem. Organizatorzy przewidzieli dla zwycięzców atrakcyjne nagrody w postaci karnetów na zabawę w wirtualnej rzeczywistości.

Wydarzenie było również okazją do zapoznania się z atrakcyjną i szeroką ofertą atrakcji, które swoim gościom proponuje DISCO:VR. Wśród nich można znaleźć wiele stanowisk wirtualnej rozrywki, oldschoolowe flippery oraz Space Bar. Dla osób, które podczas gry zgłodnieją, w ofercie czeka pizza.

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda