„Z przyjemnością dopisujemy kolejne trzy punkty do kolekcji”

Kolejną ligową wygraną odnieśli siatkarze MOS Wola Tramwaje Warszawskie. W meczu czwartej kolejki II ligi stołeczny zespół pokonał bez straty seta KS Błonie.

Spotkanie rozegrane w Centrum Sportu w Błoniu początkowo było bardzo wyrównane. Pierwszy set warszawianie wygrali dopiero po grze na przewagi pokonując rywali 31:29. Druga partia zdecydowanie należała do podopiecznych trenera Szymona Szlendaka, którzy potrzebowali zaledwie dwudziestu czterech minut, aby zakończyć tą część meczu na swoją korzyść. Trzeci i jak się później okazało ostatni set ponownie padł łupem „Tramwajarzy”.

Z przyjemnością dopisujemy kolejne trzy punkty do kolekcji. Był to nasz kolejny bardzo dobry mecz gdzie dobrze zrealizowaliśmy wszystkie założenia przed meczowe. Bardzo na pewno cieszy wygranie dwóch końcówek co zdecydowanie daje nam pozytywne myśli przed zbliżającymi się spotkaniami. Wygraliśmy ten mecz jako drużyna, każdy dał z siebie 100% – powiedział Paweł Kuliński, siatkarz wolskiego klubu.

KS Błonie – MOS Wola Tramwaje Warszawskie 0:3 (29:31, 17:25, 23:25)

Składy:

KS Błonie: Filip Gomułka, Kacper Buczek, Piotr Bardadin, Tomasz Obuchowicz, Marcin Chmielewski, Kamil Szewczyk, Mariusz Godlewski, Mateusz Rudnicki, Wojciech Ledzion, Szymon Przybyliński, Michał Borko, Michał Włodarczyk. Nie zagrali: Patryk Mystkowski i Tymoteusz Klebaniuk.

MOS Wola: Dawid Bulira, Mikołaj Kobyliński, Grzegorz Pacholczak, Piotr Skałbania, Jakub Koc, Wojciech Wachowicz, Paweł Kuliński, Adam Antoński, Szymon Świniarski, Daniel Grzymała. Nie zagrali: Mateusz Grodzicki, Kacper Roszkowski, Szymon Ślązak, Jaromir Orlicz.

Kolejne spotkanie „Tramwajarze” rozegrają w sobotę, 28 października. W hali sportowej przy ul. Rogalińskiej 2 rywalem stołecznego klubu będzie KS Camper Wyszków.