Zaadoptuj Zielonego Weterana!
Rusza wielka wyprzedaż roślin biurowych w ramach akcji "Zielony Weteran”. Do kupienia lub zaadoptowania w centrum Warszawy będzie ponad 5000 egzotycznych roślin.
W weekend 16 - 17 lipca rusza kolejna edycja wyjątkowej akcji "Zielony Weteran". Po raz kolejny w samym centrum Warszawy będzie można kupić za bardzo niewielkie pieniądze lub zaadoptować za darmo rośliny, które przechodzą na emeryturę po czasie spędzonym w warszawskich biurowcach.
“Mamy do przekazania m.in. wyjątkowo piękne rozrośnięte monstery, różne rodzaje fikusów, begonie, wiele gatunków sukulentów, malutkie i pnące się fitonie. Wszystkie rośliny w ramach akcji “Zielony Weteran” wysłużyły się w warszawskich biurowcach, towarzysząc pracy w open space'ach, gabinetach prezesów oraz salach konferencyjnych. Teraz przyszedł czas, żeby znalazły swój prawdziwy dom.” – mówi Halina Kamińska, pomysłodawczyni akcji oraz właścicielka pracowni Florabo.
“W zeszłym roku zainteresowanie akcją Zielony Weteran przerosło nasze oczekiwania, dlatego w tym roku przygotowaliśmy jeszcze więcej roślin. Do przekazania będzie ponad 5000 weteranów. Większość roślin jeszcze przed sprzedażą zostanie przesadzona do nowego, prawidłowo dobranego podłoża przez serwisantów Florabo.” – dodaje Halina Kamińska z Florabo.
Rośliny będą wystawione w godz. 12:00 – 18:30 w specjalnym przeszklonym stoisku w Pasażu Wiecha przy ul. Marszałkowskiej 104. Organizatorem akcji jest pracownia Florabo oraz Warsaw Fest WARS SAWA JUNIOR.
Dodatkowo w sobotę 17 lipca przez cały dzień w ramach akcji “Zielony Weteran" będzie można skorzystać z porad Katarzyny Kuropatwy-Pik, ekspertki od pielęgnacji roślin, na co dzień pracującej jako serwisantka Florabo.
Na stoisku Florabo oprócz zielonych weteranów do kupienia będą także ciekawe, raczej trudnodostępne gatunki egzotyczne roślin w bardzo promocyjnych cenach. Będzie można dobrać również osłonki, podłoża a także naturalne kosmetyki do pielęgnacji roślin.
Organizatorem akcji “Zielony Weteran” jest Florabo - biuro projektowe oraz serwis roślin wprzestrzeniach komercyjnych, które na co dzień zajmuje się aranżowaniem zdrowych, zielonych wnętrz.
Kolejny weekend z akcją “Zielony Weteran” w pasażu Wiecha odbędzie się 20-21 sierpnia.
Fot. mat. pras.


![[Patronat medialny] Już w ten weekend kolejny pokaz „Wielkie Serca” w Multimedialnym Parku Fontann](/uploads/artykuly/zdjecie/k_280x150/9e5c6eaf257be944d3256dd8f1c76f718d5b6359.jpeg)




















![[KONKURS Z OKAZJI DNIA DZIECKA] Wygraj zaproszenie na spektakl w Scenie Metro](/uploads/artykuly/zdjecie/k_280x150/960addf5873d043402777faa951f0dbcfa912493.jpeg)
![[KONKURS Z OKAZJI DNIA DZIECKA] Wygraj książki dla dzieci](/uploads/artykuly/zdjecie/k_280x150/7d292465d2849fbcd0e49f78eb9e80e59af9b801.jpeg)
![[KONKURS] „Smak bezwzrokowego życia” – wygraj pakiet książek Marka Kalbarczyka](/uploads/artykuly/zdjecie/k_280x150/287dc643c512d71e9ae6c1000d838cb5e6e6c4bc.jpeg)
![[ROZWIĄZANIE KONKURSU] Świętuj Dzień Dziecka razem z Teatrem Capitol](/uploads/artykuly/zdjecie/k_280x150/fe5b1f7f791b85d96233824b7ffbae8ade510afc.jpeg)














