mobile
REKLAMA

Zabawy zwierząt, czyli karnawał w ZOO

W sobotę 22 lutego Wolontariusze Warszawskiego ZOO organizują w Ogrodzie Zoologicznym wydarzenie pt. „Zabawy zwierząt, czyli karnawał w ZOO”. 

Redakcja
Zabawy zwierząt, czyli karnawał w ZOO

Plan wydarzenia:

10.30, Hipopotamiarnia – konkurs na najciekawsze przebranie karnawałowe pt. „Moje ulubione zwierzę”, pokaz mody karnawałowej. Dowiemy się także, czy Pelagia i Hugo lubią się bawić.

11.30, Słoniarnia – poznajemy ulubione rozrywki słoni. Opiekunowie zdradzą nam także, na czym grywa słoń Leon.

12.15, „Stara” Małpiarnia – warsztaty konstruowania zabawek dla kapucynek i ciekawe historie z życia tych przesympatycznych małpek. Bardzo prosimy o przyniesienie tekturowych pudełek po chusteczkach higienicznych, powstaną z nich ciekawe zabawki dla naszych pupili.

13.30, Pawilon Małp Człekokształtnych – kąpiel w pianie oraz inne karnawałowe atrakcje dla naszych wspaniałych szympansów i goryli. Jak zawsze czekamy także na wiaderka dla małp (najlepiej silikonowe), kocyki i bakalie. Już dziś serdecznie dziękujemy!!!

10.30 – 15.00, Ptaszarnia – malowanie buziek, opowieści o piórach. Wspólnie z wolontariuszami będzie można wykonać własną maskę karnawałową. Konkurs i Wystawa prac plastycznych „Chronimy GINĄCE gatunki – chronimy naszą PLANETĘ”. Początek roku to czas karnawału, ale także czas postanowień. Wolontariusze Warszawskiego ZOO zachęcają warszawiaków do robienia EKOLOGICZNYCH postanowień na rok 2020. Postanowienia warto wyrazić poprzez dzieła plastyczne. Wykonane w domu prace wezmą udział w rodzinnym konkursie plastycznym. Na Wasze dzieła czekamy w Ptaszarni od godziny 10.30 do 14.30. Technika dowolna. Wyniki konkursu podamy tego samego dnia o godzinie 15.00. Na zwycięzcę czeka dużo satysfakcji i drobny upominek! Wyróżnione prace zostaną zaprezentowane na profilu Wolontariusza Warszawskiego ZOO na Facebooku.

Do ZOObaczenia w Warszawskim ZOO!!!

DO UDZIAŁU W WYDARZENIU upoważnia ważny bilet wstępu do Warszawskiego ZOO.

 

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda