mobile
REKLAMA

Zakład pogrzebowy w Warszawie. Co oferują zakłady pogrzebowe?

Śmierć osoby bliskiej jest dla każdego ciężkim przeżyciem. Trudno w takim czasie skupić się i skoncentrować na wszystkich kwestiach, jakie należy zrobić. Dlatego warto sięgnąć po pomoc choćby zakładu pogrzebowego, który w profesjonalny sposób doradzi w wielu kwestiach.

Artykuł sponsorowany
Zakład pogrzebowy w Warszawie. Co oferują zakłady pogrzebowe?

Szeroka oferta

Usługi pogrzebowe oferowane przez Zakład Pogrzebowy Jakubisiak obejmują m.in.: kosmetykę, wizaż i toaletę pośmiertną, zabezpieczanie i dezynfekcję zmarłych, rekonstrukcję powypadkową oraz balsamację połączoną z ubieraniem. Ten warszawski dom pogrzebowy proponuje swoim klientom także wielorakie niezbędne wyposażenie oraz akcesoria pogrzebowe takie jak: garderoba pogrzebowa, całuny, tabliczki na trumny czy urny, klepsydry, zdjęcia w ramce oraz obrazy drukowane na płótnie, krzyże, szarfy, obrazki pamiątkowe, wstążki żałobne, a także różańce i książeczki do nabożeństwa. Z pełną ofertą można zapoznać się odwiedzając stronę internetową firmy: https://jakubisiak.pl/.

Ceremonia pogrzebowa

Zakład Pogrzebowy Jakubisiak obsługuje pogrzeby nie tylko na terenie Warszawy, ale również na wszystkich cmentarzach w całym kraju. Organizuje ceremonie wszystkich wyznań, w tym także świeckie, w formie tradycyjnego pogrzebu w trumnie bądź połączonego z kremacją w urnie. Stołeczny zakład pogrzebowy przeprowadza uroczystości z udziałem asysty honorowej służb mundurowych np. Wojska Polskiego, Policji, Straży Pożarnej czy Straży Miejskiej.

O czym należy pamiętać?

Jeśli zgon nastąpił w domu należy niezwłocznie powiadomić lekarza rodzinnego, który po oględzinach wyda kartę zgonu. W przypadku śmierci w szpitalu kartę wypełnia lekarz opiekujący się osobą zmarłą.

Jakie jeszcze dokumenty niezbędne są przy załatwianiu pogrzebu w zakładzie pogrzebowym?

  • akt zgonu,
  • dowód osobisty osoby zmarłej oraz osoby załatwiającej formalności,
  • ostatni odcinek emerytury bądź renty/legitymacja emeryta lub rencisty,
  • akt urodzenia bądź akt małżeństwa osoby załatwiającej formalności potwierdzającym pokrewieństwo z osobą zmarłą,
  • dokument grobu, w którym planowane jest pochowanie zmarłej osoby.

Zakład Pogrzebowy Jakubisiak to jeden z niewielu zakładów pogrzebowych w Warszawie posiadających specjalistyczną kadrę tanatologów z certyfikatami honorowanymi w Europie. Profesjonalne doradztwo oraz kompleksowe usługi powodują, że przygotowanie do ostatniej drogi osoby zmarłej odbywa się w sposób godny.

fot.pixabay.com

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda