mobile
REKLAMA

Zamknięte dwie ulice na Woli i w Ursusie

Ulica Ordona – na odcinku od ulicy Wolskiej do Kasprzaka oraz ul. Lalki zostały dziś zamknięte dla ruchu przez drogowców. Ulice stały się placem budowy. Drogowcy kładą m.in. nowy asfalt

oprac. NKK
Zamknięte dwie ulice na Woli i w Ursusie

Dziś drogowe utrudnienia na Woli i w Ursusie. Drogowcy prowadzą w tych dzielnicach intensywne prace.

Ciąg dalszy prac na Ordona

Dziś rano drogowcy zamknęli ul. Ordona na odcinku od ul. Wolskiej do Kasprzaka. Wprowadzony zakaz nie dotyczy dojazdu do posesji. Wyznaczono objazdy.

Objazd prowadzi aleją Prymasa Tysiąclecia i ulicą Wolską. Tędy pojadą także autobusy linii 184. Kierowcy jadący ulicą Wolską od alei Prymasa Tysiąclecia na skrzyżowaniu z Elekcyjną i Ordona nie skręcą w lewo – ze skrajnego lewego pasa będą mogli jedynie zawrócić.

Co zmieni się na ul. Ordona?

Ulice w rejonie ul. Ordona przeszły remont wraz z budową tramwaju na ul. Kasprzaka. Ulica Ordona stanowiła objazd w trakcie budowy. Teraz przyszedł czas na jej modernizację. Wyremontowane zostaną chodniki i wylany będzie nowy asfalt, zostaną wyznaczone nowe pasy rowerowe. Prace wg zapewnień drogowców powinny zakończyć się przed końcem wakacji.

Remont w Ursusie

Drogowcy pracują również w innej części Warszawy. Ulica Lalki w Ursusie również przechodzi metamorfozę. - Kierowcy nie przejadą od Gierdziejewskiego do Władysława Jagiełły. Będą musieli pojechać Gierdziejewskiego i Warszawską. Tędy pojadą także autobusy linii: 187, 401, 517 i 716 oraz nocne N35 i N85. Plac budowy obejmie ponadto połowę ronda Malessy „Marcysi”. Na ulicach Gierdziejewskiego i Cierlickiej, przy skrzyżowaniu z Lalki, zostanie wprowadzony ruch wahadłowy – wyjaśnia stołeczny ratusz.

fot. UMW

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda